2737
2734

سلام بچه ها . واسه اوناییکه درجریان نیستن از اول تعریف میکنم چند روز پیش برا تولد دوست پسرم ی ادکلن کادو گرفتم ک طرف ادکلن 350 تومنی رو به من 1200 داده بود بعد هرکاری کردم پس نبرد منم چون خیلی برام مهم بود این کادو و واقعا پیش دوس پسرم خجالت میکشیدم رفتم در مغازش و همونجا به تعزیرات زنگ زدم اونم ترسید و پول رو پس داد . الان واقعا نمیدونم چ ادکلنی و از کجا براش بگیرم . لطفا راهنمایی کنید

تعداد رای : 20
نظرسنجی
دیور مدل ساواج
2
10%
دی اند جی مدل د وان جنتلمن
6
30%
جورجیو آرمانی مدل کد
5
25%
هیچکدوم خودتون نظر بدین
7
35%

😐😐😐😐

اگر پول خودته به خودت مربوطه.

ولی اگر پدرتون مخارجتون رو تامین میکنه انقدر الکی خرج نکنید دو روز بعدم کات کنین.

پدراتون زحمت میکشن

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ساعت بگیر 

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
2738
2706