2726
عنوان

بنظرتون چرا خیلیا میگن شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 103 پست
بشه

خوب نیست تو زندگی

وقتی میشه دلخوری درست تکرد چرا باعثش بشیم زن باید برای خودش چیزی داشته باشه حتی اگه شوهرش فرشته باشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

که شوهر ادم نباید از میزان پول ادم خبر داشته باشه و اینا دیگه

نشنیدی یعنی

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2728
خواهر اونا میلیون  پول دارن حالا واجب دوسه تومن مارو بدونن شوهرم دوست داره من بهش وابسته باشم&n ...

یعنی دوست داره ازش پول بخوای

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
🤔

🤭

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
اگه بدونه باهزار تا زبون بازی از دستم در میاره 

نده

یعنی دوست داره ازش پول بخوای

آره از این که مستقل بشم رو پای خودم بایستم میترسه کم بهم پول میده که هر دفعه ازش بخام منم از این کار متنفرم احساس میکنم غرورم شکسته میشه ولی چی کار کنم🤷‍♀️

آره از این که مستقل بشم رو پای خودم بایستم میترسه کم بهم پول میده که هر دفعه ازش بخام منم از این کار ...

شوهر منم میترسه

نده

ببین من قالی میبافم وقتی فروختمش چک داده بودن ۱۵ ملیون چک خوابونده بو حسابش برداشت داد به تلب کارش الان ۴ ماه هرچی میگم پول منو بده میگه منو تو نداریم کفر منو در میار

2706