2737
2734
عنوان

بخاطر اینکه گفتن بچه شش انگشتی میشه قرص اورژانسی خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 107 پست
پیامبر گرامی اسلام (در ضمن حدیثی طولانی در باره مستحبات و مکروهات عمل زناشویی) به امام علی (ع) فرمود ...

خب عزیزم مگه ما غیر این گفتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

گفتیم ممکنه.... یعنی نمیشه این روایت رو تایید یا رد کرد پس عقل حکم به رعایت میده دیگه. درسته؟؟؟ 

جبهه نداشته باشین♥️♥️♥️♥️

من خودم برای بارداری خیلی رو این موضوع تحقیق کردم و تجربم اینه که بهتره رعایت بشه حالا شما دوس نداری رعلیت نکن و ریسک کن🌹🌹🌹

ای کاش جوان ها می‌دانستند و پیر ها می توانستند. امام علی(ع)
شما که میای برا بعقیه تجویز می کنی باید با دلیل بگی نه اینکه یه حرفی رو بزنی بعد که ازت دلیل خواستن ...

برای علم و دانش خودت وقت بزار.بازم میگم خودت در مورد موضوعاتی که برات مهم هست بدون تعصب وقت بزار و مطالعه کن.مطمئن باش که اگه چیزی به علم و دانش شما اضافه بشه،نه تنها چیزی از من کم نمیشه،بلکه یه هموطن من سطح دانش و علم و سوادش بیشتر میشه و از این لحاظ برای من بهتره

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه در خواست دوستیم را قبول کنید . میخوام اطلاعات بیشتری در این مورد بدست بیارم مثلا من تودم یه حدی ...

قبول کردم

من برای بارداری اولم مدت طولانی اقدام داشتم و نتیجه نگرفته بودیم و باردار نمیشدم و قرار بود برم برای بررسی ناباروری

کلی مطلب خوندم و تحقیق کردم.هم تو علم پزشکی جدید و هم طب سنتی و هم احادیثی که تو این زمینه بود .

و دقیقا همون ماه که اونا رو رعایت کردم باردار شدم و یه ماه قبل از اینکه برم برای بررسی ناباروری ،بیبی چکم مثبت شد😊

خب عزیزم مگه ما غیر این گفتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  گفتیم ممکنه.... یعنی نمیشه این روایت رو تایید یا رد ک ...

من جبهه م در برابر اينه كه ميگن فقط نشستن پاي ماهواره و حرف دو تا مست و قبول دارن و قران و قبول ندارن 

اينكه حالا تو اون شب خاص اقدام بشه يا نه مهم نيست قطعا خودمم بخوام اقدام كنم اينا رو رعايت ميكنم ولي انگي كه بعضي از خانما زدن كه اينا كه قبول ندارن بي ايمانن و اعتقاد به قران و احاديث ندارن منو اذيت كرد و اگر اين خانما واقعا ديندارن بايد بدونن حق اينطور قضاوت رو ندارن 

2731
پیامبر گرامی اسلام (در ضمن حدیثی طولانی در باره مستحبات و مکروهات عمل زناشویی) به امام علی (ع) فرمود ...

میدونستم حدیث  مرسله هست و چون دانشمندان نجوم و پزشکی به این احادیث اهمیت میدن و دانشمندان خیلی خیلی خیلی بیشتر از من سواد و تجربه دارن ، به حکم عقلم این حدیث را جدی میگیرم و رعایت میکنم تا احتمال خطر برایم کمتر باشد . اصلا هم رعایتش سخت نیست ، مگه ادم بیشتر از یکی دو تا بچه میخواد . در سال مگه چند شب عید قربان و عید فطر ....داریم !!@

برای علم و دانش خودت وقت بزار.بازم میگم خودت در مورد موضوعاتی که برات مهم هست بدون تعصب وقت بزار و م ...

من به اندازه کافی مطالعه دارم شما هم بهتره بیشتر از این  مطالعه کنی و علمت رو برا خودت نگه داری در ضمن بهتره بیشتر دقت کنی که چه حرفی سند داره . قدیم می گفتن خوردن قند حرومه به اومدن خواستن درستش کنن گفتن بزنی تو چایی بعد بخوری حلال می شه الان شما می زنی تو چایی بعد می خوری ؟ بحث کردن با آدمهایی مثل شما بی فایدست 

من جبهه م در برابر اينه كه ميگن فقط نشستن پاي ماهواره و حرف دو تا مست و قبول دارن و قران و قبول ندار ...

نهههههههههههههه نگفتیم بی ایمان. حرف این بود که وقتی میگیم روایت و حدیث همه میگن خرافاته دروغه ولی اگه تو ماهواره، گفته بشه همه قبول میکنن. 

عزیزم اگه سوء تفاهمی پیش اومده عذرخواهی میکنم ♥️♥️♥️♥️♥️

ای کاش جوان ها می‌دانستند و پیر ها می توانستند. امام علی(ع)
2738
خدا را هزار مرتبه شکر پس بی زحمت مهم هاش را تا جاییکه خسته نشید برام بفرستید متشکرم

درخواست دوستیتون رو قبول کردم.همونجا برای شما توضیح میدم.هر موردی هم خواستی همونجا بپرس برات توضیح میدم

من از کاربر خط کش عذر خواهی میکنم اگه سو تفاهمی شده البته من کلی جواب میدادم و خب وقتی یه عده بدون یه ذره تحقیق یه دفعه میان میگن خرافاته و بی سوادیه و ما که این احادیث را قبول داریم بی درک و فهمیم .خب ما هم باید از معصومین دفاع کنیم که اینقدر غریب هستن هر چند حدیثش مرسله باشه .

من از کاربر خط کش عذر خواهی میکنم اگه سو تفاهمی شده البته من کلی جواب میدادم و خب وقتی یه عده بدون ی ...

من خودم عاشق ائمه ام جونمم برای احادیث شریفشون میدم 

شما هم حق دارید جامعه طوری شده ادم نگرانه اینه که خدای نکرده  کم اهمیت بشه احادیث 

🌹🌹

2706