2733
2734

فقط اگه کارمند رسمی هستین شامل شما همیشه اونم در صورت موافقت ریس مربوطه سازمان

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مرخصی بدون حقوق محدودیتی نداره

الان یکی از بچه های ما رفته سربازی دو سال قراره براش بزنن

از مرخصی استحقاقی کم نمیشه

به تعداد روزهایی که بدون حقوق رد میشه بیمه و حقوقی دریافت نمیکیند

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو

من پیمانی بودم و ۳ ماه اداره داد بهم و ۳ سال هم خود ستاد مرکزی که اون ۳ سال رو میتونن ندن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
مرخصی بدون حقوق محدودیتی نداره الان یکی از بچه های ما رفته سربازی دو سال قراره براش بزنن ...

شما باید اول استحقاقی هات صفر بشه که بتونی از بدون حقوق استفاده کنی

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

نه عزیزم

من6 سال و نیمه تو کارگزینی کار میکنم

اگر کسی مدت زیاد بخواد مثل کسی که بخواد تسویه کنه حق و حقوق و مانده مرخصی رو صفر میکنن(یا طلب داره یا بدهکاره)

ولی ممکنه یکی وسط قرارداد بخواد چند روزی یا چند هفته ای بدون حقوق بگیره اون موقع ربطی نداره چقدر مرخصی داره یا بدهکاره وقتی اومد ادامه قرارداد

ما اینجا اینجوریم

2738
نه عزیزم من6 سال و نیمه تو کارگزینی کار میکنم اگر کسی مدت زیاد بخواد مثل کسی که بخواد تسوی ...

ما زیرمجموعه وزارت بهداشت بودیم و حتی ۱ ماه مرخصی بدون حقوق هم میخواستی بری باید مرخصی های خودت رو اول استفاده می کردی تا صفر بشه بعد بری بدون حقوق حالا شاید اداره با اداره فرق کنه

مرخصی بدون حقوق برخلاف اسمش ربطی به مرخصی استحقاقی نداره که اون حتما صفر بشه

مرخصی بدون حقوق نه از استحقاقی کم میشه و اینکه اون روزا بیمه و حقوق نداره

ما زیرمجموعه وزارت بهداشت بودیم و حتی ۱ ماه مرخصی بدون حقوق هم میخواستی بری باید مرخصی های خودت رو ا ...

اداره ها باهم فرق دارن 

یه چیزا قانونه یه چیزا عرف

ما خودروسازی هستیم

نه عزیزم من6 سال و نیمه تو کارگزینی کار میکنم اگر کسی مدت زیاد بخواد مثل کسی که بخواد تسوی ...

عزیزم من خواهرم کارمند رسمی ۲۰سال سابقه کار داره الان میخواد یکسال بگیره کارمند شبکه بهداشت یعنی بهورز هست میشه بگی چکار کنیم

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....
عزیزم من خواهرم کارمند رسمی ۲۰سال سابقه کار داره الان میخواد یکسال بگیره کارمند شبکه بهداشت یعنی بهو ...

شاید ارگانها با هم فرق کنن

ما خودروسازی هستیم

تو مرخصی بدون حقوق محدودیتی نیست

الان یکی از همکارامون 2 سال گرفته رفته سربازی

مثل کسیکه از شرکت رفته همه حق و حقوقشو گرفت و رفت تا بیاد تنها تفاوتش اینه که ترک کار به بیمه اعلام نمیشه