2726
عنوان

بابام مبخواد زن بگیره!

2768 بازدید | 192 پست

سلام ، مادرم ۱۰ اسفند فوت کرد 😔 حالا بابام متولد سال۱۳۱۷ 🥴 ولی چوان و سرحاله و از من خواسته و منم یه خانم روستایی که قبلا تو ارایشگام کار میکرد را در نظر گرفتم و تپلی و سفید و چشم سبز و پیرمرد پسنده😅 ولی چند تا مشکل هستش!

داداشم پیغام داده اگر ایمو بگی پس فردا چون خوشگله بابا را رام کنه و اموالاشو کلا بنام اون کنه ! نکنه هم باز ۱ از ۸ ارثیه بابام به اون خانم میرسه!!!!

من که میگم عیبی نداره . یعنی ادم بعد عمری جون کندن نبتید از پولاش برای خودش خرج کنه اخر عمری؟

شوهرمم میگه چون یکمی با مادرت اختلاف هم داشتی الان همه به سنگدلی و اینها متهمت میکنن 

من به خانمه گفتم و اونم امروز و دیروز زنگ زد منم راسشو گفتم اونم خیلی مظلومانه گفت عزیزممممم منکه پولی نمیخوام من فقط صد تومن دویصت تومن میخوام اونم براتون صلح نامه میدم!!!! دیگه هیچی نخوام ولی خواهرم میگه اشتهای صاف این نیومده اینجوره وای به بیا شوهرمم میگه برای خودت دردسر درست نکن از طرفی بابام تنهاس و ما هم نمیتونیم اندازه کافی بهش برسیم خواهرم که نرس و بی عاطفس اون یکی خواهرمم دختر مامانمه از شوهر اولش منم که حامله ام و حال خوشی ندارم ... شما میگید من چکار کنم 

همیشه،از قوی ترین بهونه ات، قوی تر باش!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای بابا، نکنه خواهر برادرات انتظار دارن زن جوون بیاد خدمتکاری کنه و بعدشم بره بدون هیچ حق و حقوقی. م ...

خوب اخه کم پولی هم نیس منکه میگم عیب نداره ولی اونها ولم نمیکنن بعدا .!

همیشه،از قوی ترین بهونه ات، قوی تر باش!

بنظر من براش زن بگیرین نگرفتن مثل خودخواهی میمونه پدرتان تا زندس حق داره زندگی کنه ... طفلک بخاد بمیره پای پول پرستی برادر یا بی مهری مادر ؟!

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
2706