2410
2553
عنوان

قضیه ناموسی پیش اومده کمک !!؛!

| مشاهده متن کامل بحث + 4328 بازدید | 200 پست

بیین عزیزم مطمین باشید بدتر برمیگردن به هم

اون پسررو هم تحریک نکنید دیوونه بازی دربیاره

با خواهرت مهربون باشید اصلا نیاز به گوشی گرفتن اینا نبود

باهاش مهربون صحبت میکردید بدیهای پسر مثل گوشواره و‌پخش عکسای مشترکشون تو اینستا رو یاداوری میکردید

به دسره باید اول میگفتید پول گوشواره رو پس بیار کم کم تو فشار تا خودش بره

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی وقت کردین اینقدر به خواهرت بی توجهی کنین که همچین کاری کنه؟متاسفم برات.همین.چرا تحقیرش کردین؟براش ...

همیشه هم کمبود باعث این مسایل نمیشه، بعضی وقتا جوونا میخوان همه چیزو امتحان کننو با دوستاشون چشم و هم چشمی کنن،خب وقتی خانوادشون رو هم میشناسن که مخالفن پنهان میکنن

.
2720
پدرم اگر بفهمه بخدا قسم سرشو میبره خیلی پدرم مذهبیه‌ هممون مذهبی هستیم  

مذهبی غیر منطقی ،مذهبی نیست .مذهبی اصیل مهربونی و لطفش زیاده .به خواهرت محبت کنید با قربون صدقه کمکش کنید .در برابر پدرت هم حامیش باشید .

طرز برخوردتون خوب نبود

ممکنه خواهر و پسره عصبی بشن و واکنش بدی نشون بدن

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2714

چرا اینجوری برخورد کردین؟

همچینم تعریف میکنی خواهرم تحقیر کردیم فحش دادیم

چ راحت از پدرت ک ممکنه خواهرتو بکشه دفاع میکنی

هرچیزی راه حل انسانی داره انقدرررر طرفدار خسونت نباشید

درضمن عهد بوق نیست کسی عکس پخش کنه این واس قدیم بود

آبرو آبرو

طفلک بچه اس هنوز

شما که میدونید پدرتون ممکنه کسی رو بکشه

نباید زمینه رو فراهم کنید

اگه خواهرت ولش کرد بعد یه سال مطمین باش فیلم هندی درست میکنن از درو پنجره حرف میزنن با هم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بابات غلط کرده بخواد کسی رو بزنه یا بکشه ، این از این  خواهرت از روی بچگی یه اشتباهی کرده مگه ...

والا شما با این طرز حرف زدن بیشتر بهتون میخوره ....

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
نمیتونیم چیزی بگیم چون دستش اتو داریم 

چه اتویی ؟

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

هیچی به پسره نگیر که نقطه ضعف بشه..پسرا خیلی جرات این کارا ندارن..اگرم چیزی شد بگید شکایت میکنید و چیزه دیگه نگیر تا حساب کار دستش بیاد حتی اگه شکایت نکنید

اگه میخوای زندگیت رو بسازی...اول باید بدنت رو بسازی...  وزن فعلی 78وزن هدف 55....قد 160
ینی ممکنه انگیزه داشته باشن برای فرستادن؟ دوستای خاهرم نمیدونن ک بابام نمیدونه. ماهم فحش ندادیم فقط ...

ب دوستی دخترا اعتمادی نیس اصلاااااا،من خودم دیدم صمیمی ترین دوستا چکارکردن،بینشون یه حسود حتماپیدامیشه ک کینه ب دل بگیره یاحسادت کنه ب خواهرتون و بفرسته

پسره نباید بفهمه که پدرتون در جریان نیست 

تو حرفاتون با پسره وانمود کنین که پدرتون در به در دنبالشه هم میترسه سراغ پدرتون بره برای لو دادن عکسا وهم به فکر اخاذی نمیفته 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2706