2726
خود دکترت بالا سرت بود یا ماماهمراه؟ 

خدارو هزار مرتبه شکر که دکتر خودم نیومد سرش شلوغ بود پزشک کشیک اومد که خیلی خیلی ازش راضیم  و دوسش دارم دکتر سحر حیدری لتیاری اومد بالاسرم . من زایمانم دو هفته جلوتر شد بخاطر همین

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
میشه عزیزم دلیلشوبگی

زایمان طبیعیم خیلی سخت بود و اذیت شدم دردش واقعا وحشتناک بود برای من. بعد از زایمانم مدام کابوس میدیدم از لحاظ روحی حالم خوب نبود. مراقبت از بخیه سخته استرس داشتم پاره نشن عفونت نکنن. نشستن واسم سخت بود تا مدت ها. سزارین فقط یکی دو روز شکمم درد میکرد بعدش راحت شدم. محل عمل بعد از سزارین دردش واقعا زیاد بود ولی فقط دو روز طول کشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدارو هزار مرتبه شکر که دکتر خودم نیومد سرش شلوغ بود پزشک کشیک اومد که خیلی خیلی ازش راضیم  و د ...

اخه دکتر من فقط یه بیمارستان میره .و بیمارستانی ک من انتخاب کردم نمیاد 

برای همین میخوام برم یه مامای همراه بگیرم 

و خواستم بدونم تو طبیعی اصل کاری ماماس یا دکترت؟

2728
منم استرس عوارض بعدشو داشتم ولی ترسم به حدی بود که بیخیال عوراضش شدم. من ۳ ماهه زایمان کردم نمیدونم ...

والا مامانم خواهر کوچیکمو سز کرده .همیشه از درد کمر بعد زایمانش میگه 

میترسم نتونم دردشو تحمل کنم 😓😪

این همه تونستن تو هم میتونی

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
والا من یادم نمیاد ک .تاحالا هم نپرسیدم. اما همیشه میگه اونجایی ک آمپول زدن انگار زخمه همیشه

چی بگم گلم دکترمم به من از عوارضش گفت ولی برگردم عقب نسبت به روحیاتم بازم سز میشم. اگه تحمل دردت بالاست برو طبیعی

نبابا چ عوارضی .فقط بعد عملت جای خلوت باشی و خیلی حرف نزنی و سرتو تکون ندی..طبیعی خیلی خطرات داره و ...

کی گفته بچه عقب مونده میشه اگه مگه الکیه😐😐😐

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
استرس دارم همش .کسی رو هم ندارم ک راهنماییم کنه 

مامانم با سزارین منو به دنیا اورد شکمش خیلی شل و ول شد ولی کسایی رو میشناسم که شکمشون با طبیعی رفته تو 

بعدش هم همسرت میگه برو طبیعی بهش بگو شاید زیبایی اندام تناسبی رو از دست بدی البته بعصیا بعد زایمان میرن زیبایی انجام میدن 

پس قدیم چطور ۱۰ بچه طبیعی به دنیا میوردن تازه بعضیا میمردن که الان با این پیشرفت ها این اتفاق نمیفته

2706