2726

من که فکر نمیکنم منظورش شما باشین ناراحت نشو، 

ولی من دو تا عمع دارم دو تاشونم هرکدوم سه تا پسر دارن فقط، یعنی نمیشه اینا رو یه جا ببینی،از حسن پسر داشتن نگن، حالا من میفهمم دلشون غش میره واسه دختر داشتن، یکیشون یه دختر سقط کرد تا یه سال افسردگی داشت، ولی از رو نمیرن

اولش نمیخواست باز کنما ولی یهو باز کردم. کاش باز نمیکردم

عزیزم بنظرم جاری شما مشکلی نداره شما با دیدن اسنوریاش مشکل داری ....خب من صبح تا شب عکس دخترام واینکه دختر نعمته و.... میزارم استوریم اونوقت باید پسردارا نگاه نکنن چه ربطی داره اخه ....

یعنی چی جاریتون به خاطر شما باید به استوریش وقتی چیزی بزاره اول فک کنه ....بنظرم شما قلبت صاف کن اگه براتون فرقی نداشت ناراحت نمیشدی 

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم جاریم پسر داره خیلی بهش می نازه یبار گرفته بودمش بغلم اومد ازم گرفتش ولی من برام مهم نیست چون شخصیت خودشو نشون داده الانم کلا شمارشو پاک کردم ب ی ورمم حسابش نمیکنم.بیکاریا من ی دختر دارم مثل گل 

من بچه اول دختر ،دومی هم ناخواسته باردار شدم و سونو گفت دختر ،ذوق مرگ شدم 😍😍😍حالا موندم من عجیبم یا نی نی سایتی ها🤔

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2728
من بچه اول دختر ،دومی هم ناخواسته باردار شدم و سونو گفت دختر ،ذوق مرگ شدم 😍😍😍حالا موندم من عجیبم ...

منم مثل شما هستم بی نهایت خوشحالم که دو تا دختر دارم و از حرف هایی که توی سایت میبینم خیلی متعجب میشم

منم مثل شما هستم بی نهایت خوشحالم که دو تا دختر دارم و از حرف هایی که توی سایت میبینم خیلی متعجب میش ...

نمیدونم بخدا منم دوست داشتم دومی پسر باشه که از هر دو جنس داشتم باشم ،اما وقتی هم که گفت دختره ،مثل این دختر ندیده ها ذوق مرگ شده بودم😂😂😂شاید چون واقعا دختر اولیم به معنی واقعی عشقِ عشق❤

خداحفظ کنه دخترای گل تو

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
ادم باشن حرفی  ولی وقتی احترام میذاری جفتک میندازن😕 الان این بیمار روانی سلاحش شده پسر و برا ...

نه من احترام بذارم احترام میبینم ولی خب خودم نمیخوام زیاد باهاشون قاطی بشم حدو مرز هارو رعایت میکنم همیشه با زنداداش هامم اینجوری هستم با خواهرشوهرامم همینم منتهی شماره اونارو دارم 

آره بابا جاری فامیل نمیشه 🤣🤣🤣🤣

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
من بک سال رژیم گرفتم دیدم حامله نمیشم ول کردم همه چی میخورم  گور بابای همه از دم

خخخ من ی ماه فقط رعایت کردم مثلا بخاطده پسر دار شدن نمیتونم قید شیرو پاست و ترشی رو بزنم والااا خدا میخواد بده میخوادم دوتا دختر دیگم بده بچه زندگیه جنسستش مهم نیس استارتر برعکس من همش دختر میزارم اونو نمیدونم اینستا ندادم پروفایل تل وواتم میزارم

تو نقطه ضعف داری

بخاطر همین بخودت گرفتی

من اصلا استوری کسی رو چک نمیکنم چون معمولا اتفاقهای  مسخره و چرت و پرت زندگیشوم رو استوری میکنن😂تولدت مبارک و تولدم مبارک و کیک خودم پز و فیلم تو جاده و این چرت و پرتا

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من یکم قلقلکم اومده از حرص

من خودم پسردارم ولی میدونم که دختر بهتر از پسره ،دختره که دلسوزه مادره،ولی پسر وقتی بزرگ شه اصلا نمیبینش که بخواد به دردت بخوره،اونایی که دختر دارن خوشبختن

2706