2410
2553
عنوان

همه بیان... کرونا دارم

2233 بازدید | 37 پست

سلام خواستم از علایمم بگم. دیروز ازمایش خون دادم و دکتر گف کروناش ب احتمال80درصد.گفتش به ریه نرسیدع برا همین نفس تنگی ندارم. علایمم :گلو درد و سوزش گلو و بینی. نفهمیدن هیچ بو و مزه ای. گرفتگی صدا. سردرد. تب مدام .لرز. حس نکردن گرما. نفخ. گرفتگی گوش. کم شدن خواب .بدن درد حواس پرتی. سرگیجه. کاهش اشتها. اینا همه علایممه خدا هیچ کس رو گرفتار نکنه. ینی فرق گوشت و نون رو نمیفهمم از مزشون فقط میبینم. حس های پنج گانه همه مختله. 

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز

حتی چشمامم درد میکنه. سه شبه نخابیدم. تا میخابم توهم میزنم. تند تند بیدار میشم. 

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
عزیزم ان شالله خیلی زود رفع کسالت بشه دارو چی داد بهت؟

برا سرفه یه شربت میخورم. کدیین خیلی میخورم

ویتامین س و د. انتی بیوتیک ازیترومایسین زیاد داده. ناپروکسن. دارو زیاد. اگه کدیین نخورم تب قطع نمیشه

ببین عزیزم نترس منم الان بویایی چشایی ندارم من خیلی خفیفشو گرفتم خوب میشی برای من بدم درد بود الان گ ...

مثل منی. دیشب شوهرم خیلی اذیتم کرد. بیشعوره. زنگ زدم اورژانس التماس که یه شب منو نگه دارین😣

دیروز برنامه طبیب یه پروفسورو اورده بود میگفت من درمان کرونارو میدونم از مسیولین خواهش میکنم بامن همکاری کنن در عرض یک ماه واکستشو درس کنم برای مردم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارم😍💝
2706