2737
2734
تو هم عسل و خربزه خوردي چيزيت نشده؟! من كه انگار نه انگار 😐 

سالم موندم دیگه   البته بقول مامانم ادم بدبخت پوستش کلفت میشه دقیقا الان میفهمم منظورشو   

خودمو گفتما

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سر کاریه به نظرتون یا نه؟ما که یه کم نگران شدیم طبیعی هست اما از اونا نباشه که اخرش میان میگن سر کار ...

پنج روز کاربری زده ده تا موضوع زده دارم میمیرم بابام‌کرونا داره ننم فلانه یه ادم بیکاره که داره به همتون میخنده

یاد خودم انداختی منو ... سال کنکورم چقدر عذاب کشیدم سر همین توقعات قبلا کسی باهام کاری نداشا همه نمره هام ۲۰ و ۱۹ سال کنکور که همه توجهات سمت ما بود اعصابمو بهم ریخت ارامش نداشتم کلی سردرد عصبی و تپش قلب گرفتم 

حاااااااالم بهم میخوره از اون روزا قبول نشدم حالم بدتر شد افسرده شدم اصلا نمیتونم بخندم ...

اخرم رفتم ازاد 

الانم شاگرد اول دانشکدمونم ولی خاطرات کنکور واقعا برام عذاب اوره 

من کاملا کاملا درکت میکنم همچین حالی داشتی ...

ولی بقیه فقط همون روزا بهت توجه میکنن بعدش دیگه باهات کاری ندارن تو میمونی و کلی حال بد 

من یاد گرفتم بزرگ شدم برای بچه خودم اجازه ندم هییییچ کسی دخالت کنه هیچ کسی رتبشو بپرسه 

اصلا هر چی شد بالاخره تلاششو که کرده 

2731

این چیزایی ک میخوری چیزیت نمیشه.این راهی هم ک تو داری میگذرونی هزارتا ادم مثل تو بودن .وقتی زیاد درس میخونی فشار ب مغز زیاده .روزای اخر سرنوشت خودتو امسال میخوای رقم بزنی .کاری ب حرف بقیه نداشته باش هدف خودت ،اینده خودت، در نظر بگیر.بازم میگم جایی ک تو هستی همه دانش اموزا بوده و فشاری ک بهت وارد شده ب اکثرا اونایی ک هدف دار هستن وارد شده .اونی ک داخل این فشار  بتونه ادامه بده موفقتره.معلومه ک خوب خوندی.

من چندتا کسایی ک اطرافم هستن مث خودت میکردن.ولی الان همشون موفقن.دقیقا اونا هم مث تو از توقع دیگران ناراحت بودن.برو بشین یکساعت قران با صدای بلند بخون.وضو هم با اب سرد بگیر

یاد خودم انداختی منو ... سال کنکورم چقدر عذاب کشیدم سر همین توقعات قبلا کسی باهام کاری نداشا همه نمر ...

درك ميكني چقدر توي عذابم 😞 خيلي سخته

ماهان اسم دختر هم هست 😐 متولد ٧٣ هم نيستم
2738
بنظرم دور و بریات باید برن پیش روانپزشک که انقد تو رو عاصی کردن. بهتره با کسی صحبت کنی تا خالی شی. ر ...

واسه همين اينحا ميگم 😞 كسيو ندارم باهاش حرف بزنم خيلي تنهام. 

ماهان اسم دختر هم هست 😐 متولد ٧٣ هم نيستم

زنده ای هنوز؟

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
هيچيم نشده. طهرن دوباره خوردم هيچيم نشده متاسفم واسه خودم 

واقعا چرا میخوای یچیزت بشه😕

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩

واقعا فکر میکنین با خربزه و عسل چیزیتون میشه؟ اینم مثل بقیه خوراکیا مگه نون پنیر ادمو میکشه که خربزه عسل بکشه😂😂😂😂😂😂😂

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2706