2726
عنوان

بی بی چک روز ۶انتقال جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 3537 بازدید | 278 پست
خب همون ب حرف دکترت گوش کن گلم انشاالله ک خیره من اینقدر ک منتظرجواب مثبتتم منتظرنیستم واسه خودم راس ...

الهی فدات بشم با این قلب پاک و مهربونت گلم.هنوز براشما زوده.بزار تاخیر بیفته بعد بی بی بزن.انشالله مثبت میشه.اخه گلم داروهام امروز تموم میشه.یکم گرونن اگه برم بگیرم چیزی نباشه بعد دلم میسوزه فردا رو میرم آزمایش اگه بود بعد میرم داروهارو میگرم.

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
الهی فدات بشم با این قلب پاک و مهربونت گلم.هنوز براشما زوده.بزار تاخیر بیفته بعد بی بی بزن.انشالله م ...

قوربونت برم انشاالله ک هستی عزیزم نه مال من منفی اگ میخواست مثبت بشه تاحالا شده بود دیگه حالا فردا بیای باخبرای خوب خوب انشاالله بحق علی اصغر امام حسین نی نی داشته باشی و باخوش حالی بیای پیشم🤗🤗🤗🤗

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قوربونت برم انشاالله ک هستی عزیزم نه مال من منفی اگ میخواست مثبت بشه تاحالا شده بود دیگه حالا فردا ب ...

فدای توبشم.مهربونم.انشالله بادعای تو دوست خوبم.

میدونی خواهرامو مامانمم خیلی امیدوارن.همشن دعا ذکر.نذر.نیاز.مادرم ک دیگه داغون کرده تو این ۲هفته خودشو.به خدا میگم رحمی به دل داغدیده و غم زده مادرم بکن.منه روسیاهو قبول نداری.دعا مادرمو بپذیر.روشو زمین ننداز.

برعکس شوهرمم دیشب رفته خونه باباش همه جمع بودن اونجا.پدرشوهرم ورداشته بلند گفته چراهمش تنهایی میای.نکنه زنت قهر کرده.وفلان و بیسار.اخه اونا خبر نداشتن.اونقد زور گفتن

ک شوهرمم برا دفاع از من گفته واقعا براتون متاسفم.چون خانمم رفته انتقال جنین.استراحت مطلقه.نمیتونه بیاد.میگه همه دهنشون بستن.

بعد جاری بزرگم ۴تا بچه داره داماد داره.ورداشته گفته عه.خب میاوردیش اینجا پرستاریش میکردیم.یا وردار این دختر منو ببر کمک حالش باشه دخترش۸سالشه اخه چ کمکی میتونه بکنه شوهرمم گفته نه.شما نمک ب زخم ما نباشین.کمکتون نمیخوایم.

خلاصه اینکه بخاطر ناباروریم ازم متنفرن.حالا ک فهمیدن پسرشون اینقدم خرجم کرده اگه خدای نکرده نشه

یه عمر باید زخم زبوناشون بشنوم.😞😞😞

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
فدای توبشم.مهربونم.انشالله بادعای تو دوست خوبم. میدونی خواهرامو مامانمم خیلی امیدوارن.همشن دعا ذکر. ...

ولش کن ب این چیزای منفی فک نکن منم دختر دارم پسر ندارم جاریمو مادرشوهرو خواهرشوهروحتی شوهر مدام تیکه میندازن چون من مادرم چهارتادخترداره میگم توام مث مامانتی البته ت روم نگفتن ولی خب ایندفع اگ بچم دختربشه حسابی زبونشون دراز میشه اما خب من چکارکنم کاری ازدستم برنمیاد ب جز دعا انشاالله خدا بهت صبر بده بعدم ی نی نی سالم بخدا شب روز ب یادتم مردم حرف زیاد میزنن اما فقط خدا از دل ادم خبر داره ب تخمدان چپت هرچی میگن بزار بگن خدا جوابشونو ی روزی میده نگران نباش خدابزرگه

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
2728
ولش کن ب این چیزای منفی فک نکن منم دختر دارم پسر ندارم جاریمو مادرشوهرو خواهرشوهروحتی شوهر مدام تیکه ...

الهی فدات بشم.اخه این چه بی عقلیه ک اونا دارن جنسیت بچه ارتباط مستقیم با مرد داره.وووای من نمیدونستم دختر داری.ببین من تیکرم صورتیه.دیوووونه ی دخترم.حرف هیچکیم برام نه ارزش داره نه مهمه.دلم‌میخواد خدا اگه داد بهم فقط دختر باشه.چقد کودن و احمقن.افرادی ک تمایز قائلن و پسر رو برتر میدونن.بعدشم فدات بشم.فقط تو اینترنت سرچ ک چه کارهای بکنی ک پسر بشه.نه بخاطر حرف و حدیث مردم.ولی کلا مادر خودش دوسداره از هردوجنس داشته باشه.اونم تو این اوضاع مملکت.بیشتر از دوتا هم مجاز دیست.من داداشم.۲تا دختر داره.روچشمامون راه میبریم.زنداداشم باهاشون ست میکنه تیپ میزنن.عشق میکنیم.دختر بزرگه.داداش بزرگم.۱۱سالشه.اونقد خانم و هنرمنده.که از الان براش خواستگار میاد.تو مدرسه نمونه درس میخونه اونقد باهوشه.ولی پسرش شلوغ کار.خونه خراب کن.شر.که داداشم همش دعواش میکنه.خدا انشالله براتوهم درست کنه عزیز دلم

الهی فدات بشم.اخه این چه بی عقلیه ک اونا دارن جنسیت بچه ارتباط مستقیم با مرد داره.وووای من نمیدونستم ...

قوربونت برم اره میدونم دخترم نفسمه زندگیمه منم همیشه بادخترم ست لباسام و بشدت ب هم وابسته ایم طرز فکرشون قدیمه دیگ چ کارمیشه کرد

انشاالله ک خدا دخترنصیبت کنه ک بالاترین لذته ت دنیا منم دلم میخواد اگ خدا بهم بچه داد ی پسر بده ک این حرف حدیث هام تموم بشه و خودمم ی پسرو دخترداشته باشم اقدامات واسه پسر انجام دادم ببینم خدا چی میخواد اما اگ دخترم بشه خودم مث کوه پشتشم و نمیزارم کسی اذیتش کنه من واکنش بقیه برام مهم نیس بیشتر واکنش شوهرم واسم مهمه خب بارداری و هزاردردسرو سختی حتی شوهرتم هواتو نداشته باشه سخته انشاالله ک سرهیچکی نیاد 

فدای دلت بشم بحق بی بی ک خدا زودی مامان ت بکنه تا اینهمه ذوقتو بریزی پای خوشبخترین بچه دنیا

قوربونت برم اره میدونم دخترم نفسمه زندگیمه منم همیشه بادخترم ست لباسام و بشدت ب هم وابسته ایم طرز فک ...

الهی دورت بگردم.که اینقدر دعاهای قشنگی میکنیم.ممنونم عزیز دلم.انشالله خدا دل توهم شاد کنه. خواست دلت با خواست خدا یکی بشه.

الهی دورت بگردم.که اینقدر دعاهای قشنگی میکنیم.ممنونم عزیز دلم.انشالله خدا دل توهم شاد کنه. خواست دلت ...

خدانکنه گلم انشاالله باتوکل ب خدا

الهی دورت بگردم.که اینقدر دعاهای قشنگی میکنیم.ممنونم عزیز دلم.انشالله خدا دل توهم شاد کنه. خواست دلت ...

عزیزم شما بارداری فردا رفتی ازمایش بیا بهم بگو من واسه شما قران باز کردم خیلی خوب اومد و معنیش بود مژده از طرف حق میاد مطمئن شدم بارداری انشاالله ک مبارکت باشه😍

عزیزم شما بارداری فردا رفتی ازمایش بیا بهم بگو من واسه شما قران باز کردم خیلی خوب اومد و معنیش بود م ...

یا خدددددا.

قلبم اومد تو دهنم

توروخدا😭😭😭😭😭

ینی میشه اینطور باشه

خدایا اثن یه لحظه هنگ کردم زبونم بند اومد

میشه معجزه شده باشه

میشه ینی.😍😍😍😍😍

وای

وای

وای

ازت ممنونم دوست خوبم😭😭😭😭😭

اخه چقد توخوبی

این حجم از ناامیدی و د حال بدمو با یه کلمه حرف کلا عوض کردی

خیلی حالم خوب شد الهی دورت بگرد

الهی ک خدا گل دختر قشنگتو حفظ کنه و دلتو شادکنه به وجود فرزند سالم و صالح بحق علی اصغرش که پسر باشه برات

😭😭😭😭😭😭ینی میشه منم مامان شده باشم

بخدا چشام میسکزه این روزا اونقد گریه کردم

فکر میکنم دارم کور میشم.😞😞😔اونقدر درد چشم و سوزش  داره چشام

میشه ینی انتظار منم ب پایان خوشش رسیده باشه

تا حالا قران باز کردی که اشتباه بشه؟؟؟؟

عزیزم شما بارداری فردا رفتی ازمایش بیا بهم بگو من واسه شما قران باز کردم خیلی خوب اومد و معنیش بود م ...

واییی 

بخدا پشتم لرزید

هی برمیگردم بالا متنو دوباره میخونم.ینی میشه

ینی شده؟😭😭😭😭

واییی  بخدا پشتم لرزید هی برمیگردم بالا متنو دوباره میخونم.ینی میشه ینی شده؟😭😭😭😭

بخدا سرنمازم قران و قسم دادم و نیت کردم اگ فردا میری ازمایش ت مثبت میشه و مامان شدی ی معنی مرتبط بیاد اینقدر معنی قشنگی اومد و از مژده خدا حرف زد خودمم هنگ کردم ولی مطمئن شدم بارداری عزیزم انشاالله ک خدا واست حفظش کنه برات

یا خدددددا. قلبم اومد تو دهنم توروخدا😭😭😭😭😭 ینی میشه اینطور باشه خدایا اثن یه لحظه هنگ کردم ...

نه عزیزم قران اشتباه نمیگه منم ی وسیلم حتما خدا حال خرابتو دیده ب دلم انداخته قران باز کنم و با معنی قشنگش حال توبهتر کنم و دلت اروم بگیره

نا امید نباش ☹️ من ۳ روز از موعدم گذشته هنوز بی بی نزدم  هعی حس میکنم میخوام پری شم دلدرد و کم ...

عزیزم شما که دوروز پیش عکسشوگذاشته بودی

من #تاپیک_نمیزنم تا #قانون مسخره حذف #بشه

الهی به حق خانم فاطمه زهرا  جواب حاملگیت مثبت بشه عزیزم برات صلوات فرستادم فقط استرس نداشته باش  خیلی صلوات بفرست  دستت رو بذار روی شکمت امن یجیب بفرست 

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2706