2726
عنوان

از چه ختمی زود حاجت گرفتین ... فوری

305 بازدید | 36 پست

بچه ها ی ختم خیلی خوب می‌خوام واسه بیماری ... 

یه ساله دانشگاه نمی‌رم ب خاطرش ... معلوم نیست چ مرگمه ... دکترم میرم میگه سالمیییییی ... 

چی کار کنم ؟! 

از چه ختمی حاجت میگیریم زود ؟؟؟؟؟؟؟؟ 

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دو رکعت نماز به نیت سلامتی بخون.

چه بیماری که یکساله دانشگاه نمی تونی بری اما پزشک میگه چیزی نیست!!!

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
عزيزم چه بيماري؟ منم نزديك دو ساله يعني پشت سر هم بيماري ميباره

ی روز معده ی روز سردرد ... خیلی بی حیم نمیتونم ب هیچ کاریم برسم ... 

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...
نماز ميخوني؟

ن متاسفانه 

ی مدت می‌خوندم بهتر بودم ...

سلام عزیزم ببین باید صبر داشته باشی ختمی بهت میگم دوتا هست یکی این که ❣نماز #حاجت روایی روز #یکشنبه فوق العاده مجرب 🙏در روز یکشنبه جهت دفع بلا و دشمن و نیل به مقاصد و حصول مهمات 1)قبل از شروع 3صلوات بفرستد 2)دو رکعت نماز بخواند به قصد طلب حاجت 3) وبعد از نماز نیز 3 صلواتو از روز یکشنبه شروع کند.روز یکشنبه⬇️💫70 مرتبه سوره مبارکه حمد  روز دوشنبه 💫60 بار سه شنبه💫 50 بار؛چهارشنبه💫40بارپنج شنبه💫30بارجمعه 💫20 بار روزشنبه💫 10 بار بخواند ان شاءالله به حاجت خود برسد✅توجه کنید فقط روز یکشنبه دو رکعت نماز رو میخونین و مابقی روزها فقط حمد رو بخونین نماز نمیخونین ختمی دیگه اینکه چهل روز امن یجیب میگی اونم اینجوریه روز اول ۱تسبیح ۱۰۰ روز دوم دو تا روز سوم سه تا روز چهلم هم چهل اینو بخونی مداومت کنی ان شاءالله خدا تنت رو سالم میکنه التماس دعا

ای کاش تواین😭 روزهای عزیز من نی نی دار میشدم لطفا دعاکنین نی نی سایت های عزیزممنونم 
ی روز معده ی روز سردرد ... خیلی بی حیم نمیتونم ب هیچ کاریم برسم ... 

حالا فك كن در كنارش من دندون درد كه دوبار عصب كشي هم شده و گلو درد مزخرف هم هس

نميتونم اصلا تحمل كنم 

با كوچيك ترين صدايي سر درد ميگيرم

هرچي بخورم معده درد ميگيريم اين ارثيه

مارا بجز خیالت فکری دگر نباشد..
دو رکعت نماز به نیت سلامتی بخون. چه بیماری که یکساله دانشگاه نمی تونی بری اما پزشک میگه چیزی نیست!! ...

نمی‌دونم ... 

خودمم موندم ... 

هرچی چکاپ دادم از دادم گفتن سالمی

سلام عزیزم ببین باید صبر داشته باشی ختمی بهت میگم دوتا هست یکی این که ❣نماز #حاجت روایی روز #یکشنبه ...

نفهمیدم چجوریه.. روز یکشنبه نماز میخونی به نیت حاجتت بعدش چی؟؟ صلوات و حمدو متوجه نشدم 

ن متاسفانه  ی مدت می‌خوندم بهتر بودم ...

به نظرم نماز خيلي كمك ميكنه نماز يوميه

من ادم مقيدو محجبه اي نيستم

ولي نمازو قران ميخونم. خيلي بهم ارامش ميده

سجده ات رو هم طولاني كن

2706