2737
2734
عنوان

در حال چک کردن گوسی شوهرم بودم

1935 بازدید | 92 پست

چون بهش خیلی شک داشتم دیشب رفتم سراغ گوشیش گوشیشو با ی نرم افزار ک خریدم خواستم حک کنم ک گوشی اون وسطا قفل شد و دیگه هم باز نشد و صداهای عجیب داد الان شوهرم نمیدونه تو رو خدا بگین چطوری راضیش کنم ک خودم ببرم تعمیر کار یا کلا چیکار کنم ک از این برنامه ک میخاستم حک کنم چیزی  نفهمه  خیلی میترسم داره بیدار میشه 😭😭😭😭😭😥😥😥سرزنش نکنید لطفا  خره افتاده بو  ب جونم شک داشتم مجبور بودم 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچی نگو بخواب 

اخه اگر ببره تهمیر گاه خودش ک تعمیر گاه بهش میگه داستی حک میشدی اونم میفهمه کار منه 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔
2738
به روی خودت نیار فک کنه ویروس افتاده یا یه سایتی چیزی رفته هک کردن

اخه ببره تعمیر گاه بهش میگن داشته حک میشده فوری ب من شک میکنه

اخه اگر ببره تهمیر گاه خودش ک تعمیر گاه بهش میگه داستی حک میشدی اونم میفهمه کار منه 

گردن نگیر دیگه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
به نظرم به جای نی نی سایت برو گوگل سرچ کن گوشی رو چطوری دستی فلش کنم

یعنی چطور ؟ اخه اصلاااا قفلش باز نمیشه خاموشم نمیشه 

بگیر بخواب گوشی رو یه جایی گم وگور کن 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2706