2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه منم داره میخوره منم همین ترسو دارم چهارماهشه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

به خاطر دندونه براش لثه گیر کودک بگیر 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

دختر من الان چهارماهشه اونم یه وقتایی انگشت شصتش توی دهنشه اونقدر تا قشنگ سفید سفید میشه انگشتش اما پستونک اصلا نمی گیره بنظرم حساس نشو بچه ها مثل یه سیب روی هوا میمونن تا بیفتن زمین صدتا چرخ میخوره الان وقت لذت بردن از کارای قشنگشونه

اعتقادات هرکسی مثل مسواکه خواهشا تو حلق بقیه نکنین!!!مچکر  سنگین باش سبک ها رو باد میبره    .
به خاطر دندونه براش لثه گیر کودک بگیر 

اخه یمفر بهم گفت وقتی زیاد مک بزنه انگشتس باریک میشه و میشه عادت براش

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

وای بچه منم میخوره البته انگشت سبابشو.ی جوری میذاره دهنش دلم ضعف میره. الان ی هفته هم هست با لثه هاش فشار میده.ازینور دهنش تا اونور همینجور انگشتشو میکشه و فشار میده. فک کنم بخاطر دندون دراوردنش باشع

2706