2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا نخور بشدت ضررداره کبدتو داغون میکنه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
من خوردم منم برای اشتها و چاقی میخوردم یه ماه هرروز میخوردم هر ساعت خواب بودم خدایی تپل هم شدم ولی د ...

چ موقع میخوردی منم میخام تپل بشم

فردا برای عذرخواهی دیر است امروز زخم‌نزن

من یه بار خوردم تا دو روز خواب بودم مامانم سرم ترسیده بود چشام بالا رفته بود و قشنگ تا دو روز خواب بودم فقط یه بار مامانم تو این دو روز بیدارم کرد و بهم یه لیوان آب سیب داد و بازم خوابیدم دیگه نخوردم

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
چ موقع میخوردی منم میخام تپل بشم

من ی ماه هروز خوردم.بعد ی روز درمیان خوردم.اخرای شب میخوردم ک شب راحت بخوابم 🤭بدجور خواب اوره اگه امتحانی درسی کلاسی داری نخور ک اصن حال نداری پاشی🤓من انقد گشنم میشد صبح ها هم برنج میخوردم..اما شمام هرروز نخور به روز درمیان بخور عوارض داره

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..
من یه بار خوردم تا دو روز خواب بودم مامانم سرم ترسیده بود چشام بالا رفته بود و قشنگ تا دو روز خواب ب ...

منم الان اینجوری ام از دیروز همش خواااابم

فردا برای عذرخواهی دیر است امروز زخم‌نزن