2726

سلام بچه ها من پس فردا کنکور ارشد دارم ، تازه فارغ التحصیل شدم. تا حالا شرایطش رو نداشتم که هیچی مطالعه کنم برای کنکور . حالا این دو روز رو بخونم یا نه دیگه تاثیری نداره؟ آخه اصلا حال و حوصله خواندن هم ندارم. 

وضعیتم هم اینه: معدلم بالای ۱۸هست دانشگاه دولتی درس خواندم، سهمیه هم دارم پدرم رزمنده بود.برای کنکور هم احتمال میدم یه تعداد نیان چون میترسن از خطرش.

بنظرتون احتمال قبولیم توی دانشگاه دولتی است؟ 

درس بخونم این دو روز و یا نه؟ ممنون. 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

شما خوندید؟ درسته که میگن کسی که کارشناسی دولتی خونده، برای ارشد ۳۰ درصد سهمیه داره یا نه؟ 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
رشتت؟؟؟

ببخشید رشته رو نمیتونم بگم شناسایی میشم 

اینجا آشنا زیاده

سهمیه داری دیگه چی میخوای بخونی😪 

سهمیه مگه چقدره؟ برای دولتی محاسبه میشه یا آزاد ؟

شما خوندید؟ درسته که میگن کسی که کارشناسی دولتی خونده، برای ارشد ۳۰ درصد سهمیه داره یا نه؟ 

منم دولتی خوندم نشنیدم اینو‌.فقط یکی دونفر ک نمره الف گرفتن بدون کنکور میرن ارشد...من ۲ساله کارشناسیمو گرفتم شرکت نکردم خیلی پشیمونم🤕

به نیت 
منم دولتی خوندم نشنیدم اینو‌.فقط یکی دونفر ک نمره الف گرفتن بدون کنکور میرن ارشد...من ۲ساله کارشناسی ...

عزیزم چجوری بدون کنکور میتونم برم؟ 

2706