2733
2734
حاجت روایی همه عزیزان.اللهم صل علی محمد و آل محمد

سلام عزیز دل .. ممنون 😘🙏⁦❤️⁩ إن شالله همیشه حاجت روا و سلامت باشید ⁦❤️⁩💐

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.۱۰۰ صلوات و ۴ سوره فجر هدیه به شهید بزرگوار خوانده شد  .الهه جون واسه سلامتیت و حاجت رواییت ۱۰۰ صلوات هدیه به خانم ‌ام البنین س میفرستم.ممنون از زحماتت   چون من کجا و یادی کنم هرروز از شهدا کجا

سلام 

سوره یس خوندم تقدیم به حضرت زهرا از طرف شهید بزرگوارو شهدای مدافع حرم به نیت حاجت روایی همه دوستان 

سوره حشر هدیه به روح سردار دلها و شهدای گمنام

14صلوات و آیت الکرسی میخونم برای سلامتی و حاجت روایی شما خواهر عزیزم 

اجرتون با سیدالشهدا 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2731
برای دل منم دعا کنید.یه نفر بهم حرفهای بدی گفته.دلم رو شکستن.آروم نمیشم

سلام خواهر گلم چشم واسه تون صلوات میفرستم انشاالله که دلتون  اروم بشه من دیشب میگفتم کاش میشد ادمای منفی که باعث بهم ریختن مون یشن دیلت کتیم 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
سلام.۱۰۰ صلوات و ۴ سوره فجر هدیه به شهید بزرگوار خوانده شد   .الهه جون واسه سلامتیت و حاجت روا ...

سلام عزیز دل ممنونم⁦❤️⁩🙏🙏😘 .. الهی دلتون شاد باشه عزیز من کار خاصی انجام ندادم برکت خودتون هست .. و هدیه  قلب پاکتون هست 

از طرف خداوند 💞🙌🍃🌿🌿🌿

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
سلام خواهر گلم چشم واسه تون صلوات میفرستم انشاالله که دلتون  اروم بشه من دیشب میگفتم کاش میشد ا ...

2738

سلام دوستان عزیز امروز بابا بزرگ مهربونمو خاک کردیم ازتون خواهش میکنم برای شادی روحش و اینکه امشب ارامش داشته باشه یه فاتحه بفرستید😔♥

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

بچه ها هر کس کامنت من و میخونه ازش خواهش میکنم برام دعا کنه به ارامش برسم.حالم اصلا خوب نیست.احساس افسردگی شدید دارم.خیلی همسرمو دوست دارم ولی نمیدونم چرا هر دوماه یه بار دعوای بدی داریم.دعا کنید مشکلات زندگیم حل بشه.ممنون

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند

از بین این همه تاپیک شهیدت حتما حکمتی بوده که این تاپیک شهید بیاد جزو داغ ترین ها

من که به فال نیک گرفتم💗

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2706