2703
2553
عنوان

نی نی یار

66 بازدید | 10 پست

نی نی یار جان تو رو به ابلفضل کتربریه منو بر گردون قول میدم با این نیام  تو رو خدا خواهش میکنم @نی_نی_یار_3     فقط خواهش میکنم ۸۳nasهستش   خواهش فقط 

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

برو تماس با ما بگو ده روزه میاد 

مال منم دیشب برگشت 

چنتا کاربری رو دیشب برگردوندن 

Forgiving someone is easy, trusting them again not   ببخشید ب خاطر لغو دوستیها   خودم دوباره بهتون در خواست میدم   
برو تماس با ما بگو ده روزه میاد  مال منم دیشب برگشت  چنتا کاربری رو دیشب برگردوندن

اینجا نمیشه بر گردونن حتما باس  تماس بگیریم تماس بگیریم چی بگم

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا نمیشه بر گردونن حتما باس  تماس بگیریم تماس بگیریم چی بگم

نه تماس نگیر 

برو گوگل سرچ کن 

تماس با ما نی نی سایت 

ی جدول باز میشه 

توی اون نام و نام خانوادگی 

شماره تلهن رو وارد کن 

توی توضیحات بنویس کاربری فلان رو خودم لغو زدم اونو برام برش گردونید 

چند بار این کار و بکن 

نی نی یار ها بر نمی گردونن مدیر سایت بر میگردونه کاربری رو 

من دو بار لغو زدم بر گردوندم 

Forgiving someone is easy, trusting them again not   ببخشید ب خاطر لغو دوستیها   خودم دوباره بهتون در خواست میدم   
2456
نه تماس نگیر  برو گوگل سرچ کن  تماس با ما نی نی سایت  ی جدول باز میشه  توی ا ...

اها فدات

اها فدات

خدا نکنه عزیز 

خواهش میکنم 

تقریبا ده روز زمان میبره باز کنن 

خدا نکنه عزیز  خواهش میکنم  تقریبا ده روز زمان میبره باز کنن

عیبی نداره  اون کاربریم خیلی بهتر بود    کاشزود بر گردونن

عیبی نداره  اون کاربریم خیلی بهتر بود    کاشزود بر گردونن

بر میگرده 

2714
بر میگرده 

پست اکترونه چی چیه چی بزنیم بهش