2733
2734
عنوان

رفتم پیش شوهرم.حالم خیلی بده.غرورم له شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2381 بازدید | 83 پست

من چی که شوهرم ازم دوره ولی بازم نیازمو برطرف نمیکنه....۶ماه رابطه نداشتیم.البته شوهرم گوشی هم نداره واقعن موندم😞

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه بابا من کلاس رفتم خانوم دکتر حسینی و اقای حبشی فک میکنم همچین اسمی داشت 

البته گرمم نیست!!!ولی من لجباااازم لجباز سرد بشه من سردتر میشم 

بچه ها اینو امتحان کنید یه اشاره غیر مستقیم کنید و دیگه ادامه ندین حالا با هرجمله ای میتونین بعدش که ازتون سوال کنه بگین چیز دیگه ای منظورتون بود اینم یکی از روشاش هست 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2731
اگه بیاد سمتم چیکارش کنم.مطمئنم بزودی میاد سمتم ولی من دیگه نمیخوامش بد غرورمو شکسته😭😭😭

تو دیگه بدترش نکن ، غرور زن برای مردش خوب نیست ، تحویلش بگیر ، نامحرم را آدم حساب نکن ولی برای شوهرت تواضع داشته باش ، 

من چی که شوهرم ازم دوره ولی بازم نیازمو برطرف نمیکنه....۶ماه رابطه نداشتیم.البته شوهرم گوشی هم نداره ...

شاید خسته ست شاید ذهنش درگیره منفی نبین 

شاید تو زیاد رفتی سمتش جای زن و مرد عوض شده براش یه مدت جلوی خودتو بگیر تا درست بشه 

رنگای شاد بپوشین تو خونه مدل موهاتونو عوض کنید رژ بزنین منظورم ارایش سادست لاکای رنگی بزنین(من خودمم نماز میخونم لاک نمازی میزنم شده واسه دل خودم واسه 4 ساعت )خلاصه که روحیه خودتونو عوض.کنید شاد باشید 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2738
کلاس چی ؟

کلاسای شهرداری برای زوجای تازه مزدوج!اسمش همدم بود همراه بود یه اینجور چیزی

شاید خسته ست شاید ذهنش درگیره منفی نبین  شاید تو زیاد رفتی سمتش جای زن و مرد عوض شده براش یه م ...

اینکارا رومیکنم شوهرم من بدون من نمیخابه حتما من باید برم کنارش تا بخابه وگرنه نمیخابه حتمن دستم زیرسرش بایدباشه که بخابه فقط رابطه نداریم....واقعن موندم لباسامم همه بازه ارایشم دارم.

کلاسای شهرداری برای زوجای تازه مزدوج!اسمش همدم بود همراه بود یه اینجور چیزی

با هم بود باشگاه ازدواج همسران مشهدی بود البته برا 6 سال قبله 

شاید خسته ست شاید ذهنش درگیره منفی نبین  شاید تو زیاد رفتی سمتش جای زن و مرد عوض شده براش یه م ...

لاک نمازی پاک کردنش اونوقت راحته؟لوازم آرایشی دارن؟

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
اینکارا رومیکنم شوهرم من بدون من نمیخابه حتما من باید برم کنارش تا بخابه وگرنه نمیخابه حتمن دستم زیر ...

شاید لباسات همیشه بازه یه مدت مث خونه بابات لباس بپوش بسته باشه 10 روز اینکارو کن بعدش بخودت برس ببین چی میشه

یعنی یه طوری شدم اخربه مادرشوهرم اینسری گفتم تعجب کرد قرارشد دوتایی درستش کنیم

2706