2737
2734
عنوان

باید چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 97 پست
گفتم باید تو موقعه حاملگیت قران میخواندی و موقعه ب دنیا اومدن اذان تا بچه دلش اروم باشه و بی قراری ن ...

ببین عزیزم اصلا اصلا ربطی نداره اذان یه چیز ارامش بخشه وصدای خوبیه نه مثل مداحیه مخصوصا مداحی هایی که شور داره ما ادم های بزرگم میترسیم یا اذیت میشیم مخصوصا مداحی های اقایی که به شیطان پرستی شناخته شد واحتمالا همون مداحی از تلویزیون پخش میشده بعد شما سر زایمان این خانم بودید ببینید اذان گفتن یا نه؟ از کجا میدونید داخل حاملگی قران یا چیزی نخوندن؟ بهتره به جای قضاوت زود هنگام یکم لحن برخورد اولیه ودیدتون نسبت به قضایا عوض کنید به نظرم تاپیک این خانم هیچ کسی رو از راه به در نمیکنه اما پیام شما چرا من خودم مذهبیم ولی با لحن گفتار شما اصلا نظرم راجب خیلی چیزا عوض شد دیگه خدا میدونه اونایی که همینجوری اهل دیدن ومذهب نیستند چه فکری راجب مذهبی ها میکنند پس اگه شما گفتار خوبی داشته باشید میتونید حتی ادم هایی که مذهبی نیستند رو با کار هاتون یا حرف هاتون به مذهب وخدا وپیغمبر علاقه مند کنید 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
میدونم از صدا شاید باشه  ولی صدایی که با گریه و داد باشه نشنیده بوده واقعا واسه همین میگم چون ...

افرین روش کارکن که ازصدای بلندنترسه.چون بچه صداولحن رو میفهمه ن مفهوم رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مممنونم از کمکت عزیزم خیلی لطف کردی

قربانت گلم ❤️ 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2728

شاید اون مداحی خیلی صداش بلند بوده بچه یه دفعه ترسیده مداحیای آروم دانلود کن لالایی علی اصغر براش بزار ببین بازم اینه عکس العملش

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
درجواب تو و استارتر،،،،من چیزی نگفتم که از عقدم باشع،،،،اون بچه مادرش تویی که اونجور گریه کرده بجای ...

نه من بچکو مراسم ختم نمیبرم 

کسی هم فوت نشده که مراسمش بریم که بشنوه

مشکلی هم نداره که دکتر ببرم وقتی یهو ترسیده

من و پدرش تاحالا باهم دعوا هم نکردیم که صدای داد بشنوه به این واضحی 

پس عقده ای من نیستم وقتی اومدم راجب چیزی که اطلاع ندارم بپرسم

شما عقده داری که وقتی چیزی نمیدونی اینجا میچرخی بپری به کی

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2738
برای خودت متاسف باش با اون نظرات چپ اندر قیچیت

الان باید بخندم یا گریه کنم؟

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
ببین عزیزم اصلا اصلا ربطی نداره اذان یه چیز ارامش بخشه وصدای خوبیه نه مثل مداحیه مخصوصا مداحی هایی ک ...

چقدر با خوندن ای صحبتتون دلم گرم شد ب بودن و طرز تفکر کسایی مثل شما

واقعا وقتی میگن شعور و شخصیت رو هرکسی نداره درست گفتن

مرسی که انقدر با درکید 

امیدوارم از ته دل خدا انقدر بهت دل شاد و ارامش بده که همیشه لبات بخنده از خوشحالی

چقدر با خوندن ای صحبتتون دلم گرم شد ب بودن و طرز تفکر کسایی مثل شما واقعا وقتی میگن شعور و شخصیت رو ...

مرسی عزیزم از دعای خوبت ❤️ان شاء الله به هرچی میخای برسی💕

ببین بچه هرچی ببینه اگه باهوش باشه زودی یاد میگیره دیدی بچه کوچیکا ادای سینه زدن درمیارن چقد بامزست؟یه نوحه بذار با صدای بچه کوچیکترا کم کم به ریتمش عادت میکنه 

صدای تلویزیونتونم اونقد زیاد نکنین خب!!!ولی الان مولودی پخش میکنن بخاطر دهه ولایت نوحه نمیذاره که😕 ولی ابنظرم شاید صدای تلویزیون بلند بوده ترسیده 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
شاید اون مداحی خیلی صداش بلند بوده بچه یه دفعه ترسیده مداحیای آروم دانلود کن لالایی علی اصغر براش بز ...

لالایی که گفتید از کیه بخوام دانلود کنم؟ارومه صداش؟

بعداسی ی سوال زیارت عاشوراهم عربیه قرانم عربیه چجوری نمیتونی بخونی قرانو؟؟ سوال شدبرام

زیارت عاشورا رو چون همیشه خوندم و اصلا سخت نیست 

2706