2726
عنوان

بچه ها قران خریدم ببینید قشنگه عکس پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 1158 بازدید | 81 پست
مبارکه عزیزم،اگه گروه یا پیجی دارن واسمون بذار لطفا حافظت باشه خیلی نازه

@gallery8yas8 

گروهش تو تلگرام 

کاربر قدمی ام ترو خدا نترکون نی نی یار خستم کردی مرسی عه. 99/09/9کرونا از بین میره و ما خوشحالیم 😍😍😍😍😍🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از کجا خریدی؟ منم میخوام 😍

یک خانومه البته همسایه گروه داره تو تلگرام

کاربر قدمی ام ترو خدا نترکون نی نی یار خستم کردی مرسی عه. 99/09/9کرونا از بین میره و ما خوشحالیم 😍😍😍😍😍🌹
2728

تمام سی جزءاشو داره؟ با معنیه یا بدون  معنی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

خیلی زیباست. التماس دعا

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
قابل شمارو نداره 🌹💕

در مورد قرآن هیچوقت نه بگید خریدم نه قیمت بپرسید نه بگید قابل نداره. 

بجاش بگید هدیه ش شده ۷۵ 

و به جای قابل نداره بگید ارزشش بالاست اگر دوست دارید برای شما هدیه بگیرم 

چون استغفرالله در مورد کلام الله نمی گن قابل نداره 

😍😍😍😍😍😍چه خوشگلهههههههههههههه همیشه در پناه قرآن وزیر سایه امام عصر باشی

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2706