2726
عنوان

کی گربه داره لطفا بیاد

151 بازدید | 14 پست

سلام 

شما گربتون دستشو میکنه تو پنکه؟

من خیلی میترسم که کربم اینکارو بکنه نمیدونم چجوری پیشگیری کنم؟

تو فصل زمستون هم بخاری داریم ممکنه بپره رو بخاری؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من یه سوسک داشتم که امروز دیدم مرده.خیلی خوب بود.نه میپرید رو پنکه .نه رو بخاری.آروم تو خونه راه می رفت.یهو می دیدب رو کله اته.دلم براش تنگ شده

#حیوان_خانگی_فقط_سوسک

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
من فقط کرونا دارم و از این لوس بازی ها هم در نمیاره

😂😂😂😂😂❤

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   

من قبلا داشتم ولی با پنکه برخورد نداش😁

الان خرگوش دارم میرفت سمت اتو جیغ میزدم میپریدم روش بگیرمش یبار هیچ کار نکردم دیدم خودش رفت نزدیک یکم مکث کرد رفت اونور

حیونا خیلی باهوشن حواسشون هست البته پنکه ریسکش بالاس

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱

ریسک نکنمراقبش باش 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706