2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اعتراف میکنم ۳ بار عنوانت رو خوندم تا متوجه شدم چی گفتی  

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2738
خواهر غمخوار و دلسوز برادرشه ولی برادر با همجنس خودش راحت تره مثلا با برادرش چون هر حرفی رو نمیشه به ...

من اطرافم هر چی دیدم برادرا فقط زناشون خانوادشونن 

و برادرا سر ارث هر چیزی که بوده همدیگه رو تیکه تیکه کردن😐

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤

بستگی داره به پدر مادر که از اول چطور ....

مثلا خواهرشوهر من نه زنگ میزنه به همسرم نه چیزی همسرمم همینطور میگه ولشکن کاریش نداشته باشیم ... انگار ن خواهر برادرن ...

ولی برادر من در روز چند بار زنگ میزنه نهایت خیلی شلوغ باشه ی ساعت ۱ . ۵ . اخر شب بزنه ... چ من چ اون صدای همو در روز نشنویم فس میشیم از همه بابت هوای همو داریم چون پدرمون از اول قشتگ یادمه تنها بودم به من میگف حواست به برادرت باشه ... برعکس هم ب برادرم میگفت نصبحت میکرد 

سر زایمان من چون ۳قلو باردار بودم برادر من انقدر گریه میکرد خواهرم طفلی چ قدر درد کشید انقدر زنگ زده بود بخش همه میگفتن خوش بحالت چه شوهری داری ... میگفتم برادرم باورشون نمیشد . همسرم کارمند یانک زیاد مرخصی نمیتونه بگیره در روز که ببره آزمایشگاه برادرم میبرد ۱ قرون نمیزاش خرج کنم ... الانم جوری رفتار میکنه هرکی ببینه میگه شوهرته ... بابام شب نامزدیم ب داداشم میگف جوری رفتار کن که همسرش ازت یاد بگیر . حوری رفتار کن همسرش به خودش اجازه نده اذیت کنه خواهرتو همیشه بگه ی برادر مثل شیر داره که حواسش ب همه چی هست 

پس خواهر بیشتر براشون خوبه نه؟

عزیزم بستگی به خانواده و تربیتشون داره 

من بر اساس خانواده ای که اطرافم دیده بودم احساس کردم خواهر بهتره که اونا جمعیتشون زیاد بود  ولی الان میگم که کاملا به تربیت شما بستگی داره که بهشون یاد بدین همدیگه رو دوست داشته باشن 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
2706