2737
2734

گزارش بزنین لطفا مرسی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4813528/چ-جالب-برنامه-doublicatعکس-خودم

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم برات ختم صلوات میزارم تو گروهم 

شما هم مارو دعا کنید کرونا داریم و حالمون خیلی بده 

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
عزیزم برات ختم صلوات میزارم تو گروهم  شما هم مارو دعا کنید کرونا داریم و حالمون خیلی بده

خیلی ممنونم ازت 🌷🌷🌷🌷

خدا رو به حضرت محمد قسم میدم شمارو از حال بد و این بیماری نجات بده الهی آمین

خدایا شکرت ...
خیلی ممنونم ازت 🌷🌷🌷🌷 خدا رو به حضرت محمد قسم میدم شمارو از حال بد و این بیماری نجات بده الهی آم ...

فدات عزیزم

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2738
انشاا...حاجت روا شین همه شمایی که میاین تو این تایم اذان  به این تاپیک سر میزنید وهمچنین   ...

ایشالا ...دعا میکنم حال همه ی مریضاو درکناراونا حال بابات خوب شه ایشالا همه اونایی که حالشون به هردلیلی گرفته اس ؛بیماری ،عاطفی،مادی...وهردلیل دیگه ای خداخودش مشکلشونو حل کنه ..ان شاالله💚🌻