2737
2734

اینو یه ماما بهم گفت

که قبل اقدام یه قهوه غلیظ همسرت بخوره نیم ساعت قبل

تحرکو بالا میبره

واقعا درسته؟

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

گزارش بزنین لطفا مرسی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4813528/چ-جالب-برنامه-doublicatعکس-خودم

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله درسته.حتیخانوما صبح ناشتا قهوه بخورن تنبلی تخمدان از بین میره

واقعاا؟؟ خودمم پلی کیستیکمم

قهوه ترک هم خوبه؟؟

2728

بله نیم ساعت قبلش بخوره اینو یک دکتر زنان خوبم به من گفت 

گرمی خوردن و ویتامین ای و سی و کیوکوتنم خیلی ماثرن

The saddest thing about betrayal is that it never comes from your enemies😎😎
بله نیم ساعت قبلش بخوره اینو یک دکتر زنان خوبم به من گفت  گرمی خوردن و ویتامین ای و سی و کیوکو ...

ال کارنتین و مولتی ویتامین و فرتیل اید میخوره

آخه تو نیم ساعت چه اتفاقی میفته که تحرک میره بالا؟

عزبزم شما میدونی فولی ۱۵ روز ۱۰ پریودی

حدودا کی آزاد میشه؟

2738
بله دکتر به من گفت صبح ناشتا بخور.همسرتم قبل رابطه بخوره

سلام عزیزم شما باردارشدی؟ من تو اقدامم صبح ها ناشتا قهوه میخورم میرم هوازی کار میکنم اشکالی نداره ب نظرت ؟اخه میگن قهوه تخمک و ازبین میبره

سلام عزیزم شما باردارشدی؟ من تو اقدامم صبح ها ناشتا قهوه میخورم میرم هوازی کار میکنم اشکالی نداره ب ...

گلم‌من بوی قهوه بهم‌میخوره سردر خراب میگیرم.ولی دکتر برای کاهش وزنم گفت صبحا بخور خیلی خوبه که من‌ اصلا نمیتونم بخورم.ولی همسرم‌کلا قهوه دوست داره

بله درسته.حتیخانوما صبح ناشتا قهوه بخورن تنبلی تخمدان از بین میره

جدی . چه مدل قهوه؟؟ 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2706