2733
2734

اونوقت خانمای همه چی دون میگن نهههه باید  بدونن زود باید ازدواج کنییین انگار ازدواج الکیه تو این سن با این شرایط  کشور و بی شناخت بپریم ازدواج کنیم خودمونو بدبخت کنیم بعد بیایم نینی سایت ناله کنیم بیان  بگن درست میشه توکلت به خدا 😝🤣

be your best

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روانشماست احیانا رلت بود ؟, یا از موتوری جنس گرفتی ؟ 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2738

روانشناس گفت خانواده ت ندونن؟؟!!  

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببخشینا. منظورم با همه نیست. اما خیلی رو حرف یه روانشناس حساب نکن!!!! پیش روانشناس های دیگم برو!!! 

شرمنده و معذرت از روانشناسای عزیز، اما بعضی هاشون خودشونم مشکل دارن!!!! دیدمممممم که میگممممم.... 

اللهم صل علی محمد وآل محمد
مطمئنی روانشناس بود؟

اره  عزیزم دکترا داره استاذ دانشگاس کلی هم تجربه داره و کاربلد حتما یه چیزی میدونست با توجه به رابطه و شرایط و خواسته هامون که اینو گفت 

be your best

شناخت که بد نیست مطمئناً کسی نمیگه ندیده نشناخته برین محضر ولی خب خانواده ها در جریان باشن چه اشکالی داره؟!🤔

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
2706