2733
2734
عنوان

کیا شیر میدن؟ اوضاح خوردو خوراکشون چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 80 پست
فونت گوشیاشون خانوادگی درشته. من جفتش نشسته بودم. دیدم.

خب چاق شدن خیلی راحت تره خوبه حداقل ده کیلو اضافه کنی

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بچه اولمو تلخک زدم

اون میگن زمانی باید بزنی که کلا بخوای بگیری من فقط میخوام دیگه نصف شبا شیر نخوره اخ میگن دندوناشون خراب میشه.حتی غذای مفصلم میدم که بیدار نشه بازم فرقی نمیکنه  

خیلی بده و سخت خدا کمکت کنه خواهر ببین بغلت بگیر راه ببرش اما سینه نده تا صبح چتد بار بیدار میشه؟ ...

انقد راه بردمش حتی خوابش برده دوبار بیدار شده گریه کرده چند دقیقه بعد.۱۶ماهشه.واقعا موندم چجوری بگیرمش.سه چهار بار گاهیم بیشتر

2738
انقد راه بردمش حتی خوابش برده دوبار بیدار شده گریه کرده چند دقیقه بعد.۱۶ماهشه.واقعا موندم چجوری بگیر ...

خب زود نیست ؟من پسر اولمو تو بیست و بیست و یک ماهگی گرفتم اونم فقط بخاطر اینکه ب تابستون نخوریم چون میگن خوب نیست

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
خب زود نیست ؟من پسر اولمو تو بیست و بیست و یک ماهگی گرفتم اونم فقط بخاطر اینکه ب تابستون نخوریم چون ...

روز میخوره کامل فقط چون نصفه شب میگن برا دندون بچه مضره میخوام بگیرمش وگرنه میخوام بدم حالا حالاها

روز میخوره کامل فقط چون نصفه شب میگن برا دندون بچه مضره میخوام بگیرمش وگرنه میخوام بدم حالا حالاها

قبل خواب با غذا سیر سیرش کن حداقل

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
حالا من برعکسم یعنی تو رابطه مشکلی ندارم، درسته شاید من مادر خوبی نیستم ولی واقعا دست خودم نیست کدو ...

منم ٢٠روز به دخترم شير دادم الان ١٤ماهشه شير خشك ميخوره البته نداشتم با يه دكتر خارج از كشور بود صحبت كردم گفت با اين وضعيت تغذيه مادرا و استرس و فشار رواني روشون شير مادر اونقدر برتري هم نسبت به شير خشك نداره خودتو معذب نكن البته من خودمم شير خشك خوردم 

2706