2733
2734
عنوان

کیا تجربشو داشتن؟؟؟

560 بازدید | 11 پست

خانوما امروز رفتم دکترم بهم قرصاس ویتامین دی خیلی بزرگ نمیدونم دقیقا دوزش چنده نوشت 

با ده تا دونه قرص استرادیول والرات

کسی استفاده کرده

گفت قرصارو بخور روز ۱۲ پریودت بیا

میخوام اینماه اقدام کنم

دقیقا براچی داده اینارو

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ویتامین ای واسه تحریک تخمدانه خیلی خوبه .بنظرم اگه شوهرت آزمایش اسپرم نداده و از وضعیتش خبر نداری و ...

شوهرمم تعدادش مشکل داشت کلومیفن و ال کارنیتین و ویتامین ای و سی  خورد اتفاقا تایپیک دوتا قبلی جواب ازمایشش هست امروز گرقتم دکترم گقت عالیه

شوهرمم تعدادش مشکل داشت کلومیفن و ال کارنیتین و ویتامین ای و سی  خورد اتفاقا تایپیک دوتا قبلی ج ...

خیلی خوبه خداروشکر

منم شوهرم دو ماه پیش آزمایش داد ولی یه کوچولو سرعتش کم بود با چند تا دارو یکیش کلومیفن بود خوب شد .یکسال تلاش کردیم نگرفت

الانم بخاطر وضعیت افتضاح کرونا بیخیال شدیم

خیلی خوبه خداروشکر منم شوهرم دو ماه پیش آزمایش داد ولی یه کوچولو سرعتش کم بود با چند تا دارو یکیش ک ...

من تابحال اقدام نکردم اولین بارمه

خداکنه نتیجه بده اولبن بار

من تابحال اقدام نکردم اولین بارمه خداکنه نتیجه بده اولبن بار

انشالله هر طور دوس داری پیش بره

عزیزم پوزیشن  مهمه بنظرم .من یکسال تجربه شو دارم 😄

من که نگرفت هم بخاطر این بود یکسال قبلش قرص خوردم دکتر گفت کسایی که قرص میخورن یه مدت تخمدان اسپرم رو نمیپذیره 

حتی از شانسم دو بار دچار بارداری شیمیایی شدم .خیلی بده واقعا

ولی از من به تو نصیحت اصلا استرس نداشته باش.به فکر این نباش که کاش بگیره کاش زودتر حامله شم .بگو سنم کمه عجله ای نیست هر موقع حامله شدم خوبه

استرس تاثیر منفی میزاره

2738
انشالله هر طور دوس داری پیش بره عزیزم پوزیشن  مهمه بنظرم .من یکسال تجربه شو دارم 😄 من که نگر ...

آخی چع بد

انشااله به زودی بارداری خوب و سالمی رو تجربه کنی