2410
2553
عنوان

فازشون چیه؟!

159 بازدید | 20 پست

یه دوستی داشتم قدیما که تا دکترا خوند و کار و بارش گرفت و الان خیلی موفقه

من تا لیسانس خوندما و خب کلا از لحاظ تحصیلی و شغلی خیلی پایین تر از اونم

قبلا صمیمی بودیم با هم خیلی هوای هم رو داشتیم.

الان رفت و آمدی نداریم... گاها میاد تو اینستا با هم چت می کنیم تو دایرکت و کلی حرف میزنیم

امااااا 

وقتایی که خودش آغاز گر صحبت باشه خیلی گرم و خوش مشرب و کلی تحویل می گیره و کلا میگیم و میخندیدم

اما اگر پیش بیاد من دلم تنگ شه شروع کنم احوالپرسی خیلی سنگینرسمی و بعضا سرد جواب میده و دیر دیر جواب میده و تموم...

بهم بر میخوره دروغ چرا

به نظرتون علتش چیه؟ دوست ندارم خودم ازش بپرسم اما کلا آدمیه که منو قبول داره و میگه تو دوست خوبمی

وات د فاز پس؟

خدایا تنهامون نزار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اونموقع ک خودش پیام میده حوصله داره 

ولی اونموقع ک تو پیام میدی حوصله نداره

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2714
من اون وقتا فکر می کنم برام کلاس میزاره و یا به چشمش مزاحممم چون گفتم کار و کلاسش بالاست

ن عزیزم

اون دوره ها گذشته ک مردم فقط با هم کلاسشون میتابیدن

اگه واقعا ادم با فرهنگی باشه فکرش این نی

لایک نکن💨
خب اینکه خیلی بده یعنی منم بشم مثل خودش؟

نه 

اگ واقعا بی حوصله ای 

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
ن عزیزم اون دوره ها گذشته ک مردم فقط با هم کلاسشون میتابیدن اگه واقعا ادم با فرهنگی باشه فکرش این ...

با فرهنگه

تازه حالش که خوبه میگه نگار تو باحالترین دوستمی

میگه وقتی باهات حرف میزنیم کلی خوش میءذره بهم

خودمم اهل شعر گفتن و ادبیاتم و کلا راجع این چیزا میحرفیم

خدایا تنهامون نزار
2706