2726
عنوان

بچها شما قهرتون چقدر طول میکشه...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 53 پست
نگا این دفعه دلمو شکوند... ی روز صب ک از خواب بیدار شدیم گوشیشو برداشت ی سری کارا داره انجام میده کا ...

سنتون کمه؟

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چرا دست و پاتونو بست برای شوخی یا جدی 

تازه باردارم بودم میخواست بگه من همه کار میتونم بکنم ولی به ثانیه نکشید بازش کرد ولی من دلم طاقت نیورد رفتم خونه بابام اونجا هم خیلی بهم خوش گذشت ولی شوهرم خیلی زجر کشید تو ۱۵ روز جوری که وقتی اومد دنبالم میگفت اگه نیای خودمو میکشم 

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم
2728
😐😐😐چرا؟چون چیزی شکستی؟خب نشکن جاش جیغ بزن بگو مارمولک یا سوسک از ته دلت جیغ بکش😂😂😂بابا مردا مغ ...

یبارقهربودیم موهاموجمع کردم ازپشت آوردم جلوریختم روصورتم رژقرمزم زدم صورتم مثل خون اومدم بالاسرش دولاشدم روصورتش خواب بودصداش کردم تاچشاشوبازکردجیغ ردم پریدبالاجیغ جیغ حالامن افتاده بودم دنبالش که منم نترس بردیم پیش دعانویس بخاطرترسش دسشویی هم خودم میبردم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عاجزانه تمنادارم یه صلوات مهمونم کنی💚
نگا این دفعه دلمو شکوند... ی روز صب ک از خواب بیدار شدیم گوشیشو برداشت ی سری کارا داره انجام میده کا ...

باورکن بدتر از من تو الکی قهرکنی آخه مردا وقتی کار دارن عین ما نیستن که بتونن چندتا کارو همزمان انجام بدن اون سرش تو گوشی بود تو میرفتی صبحونه رو حاضرمیکردی بعد میومدی بوسش میکردی میگفتی صبحونه حاضره اونوقت اونم جواب بوستو میداد الانم به نظرم قهر جایز نیست برو تا خوابه خودتو توی بغلش جا کن صبحم رو در سروبس بهداشتی یا آیینه دستشویی یه کاغذ نوشته بذار روش بگو میدونم سرت شلوغه و از صبح تا شب واسه زندگیمون زحمت میکشی اما منم دل دارم از صبح تا شب تو خونه ام کل امیدم به توعه طاقته بی توجهی و بی محبتیاتو ندارم 

تازه باردارم بودم میخواست بگه من همه کار میتونم بکنم ولی به ثانیه نکشید بازش کرد ولی من دلم طاقت نیو ...

منم باردار بودم یه بار سر رنگ تخت بچه دعوامون شد رفته بود تخت بنفش آورده بود یاسی من گفته بودم صورتی دعوامون شد تختو پرت کرد منم بهم بر خورد به هوای بیمارستان رفتم قهر اون موقع مادرم اصفهان بود تازه آمده بودیم ایران برای یه مدت هر چی زنگ زد جواب ندادم سر عوارضی دیدم پیدام کرد هر چی التماس کرد پیاده نشدم 10 روز رفتم منم خیلی حال کردم بعد دیدم شبانه بدون خبر امد

باورکن بدتر از من تو الکی قهرکنی آخه مردا وقتی کار دارن عین ما نیستن که بتونن چندتا کارو همزمان انجا ...

بخدا من همیشه میرم... یه بارم  اون بیاد... میدونم خیلی مسخره بود قهرمون ولی خب مگه براش مهم نیس... چرا نمیاد... امروزم اومد تا یه کیلو انبه خریده... من عاشق انبه هستم... ولی بازم هیچ گذاشت رو کابینت و رفت

یبارقهربودیم موهاموجمع کردم ازپشت آوردم جلوریختم روصورتم رژقرمزم زدم صورتم مثل خون اومدم بالاسرش دول ...

وای این چه کاری بود کردی من بودم قطعه قطعه ات میکردم😂😂😂😂😂مگه دیوانه بودی رژ قرمز مالیدی صورتت خوبه بدبخت شوهرت سکنه نکرد دور از جونش

2706