2726

آره من

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مزه اش خوب شد؟

تقریبا مزه جوجه میده

اما خوش مزه تر

من ک دوس دارم

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
2728
مزه اش خوب شد؟

دقیقا مزه جوجه کباب میده

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
چقدر باید بپزه شاید زیاد می پختم. ممنون از راهنمایی

کم تر از کباب تابه چون مرغ چرخ شده پختی نداره تا حالا ساعت براش نگرفتم ولی یکم از کنارش بخوری میفهمی پخته یا نه.

فدای تو کاری نکردم

بچه هایی که میگن خشک میشه من اینطوری میپزم

گوشت و پیاز و. ادویه و نمک فلفل میزنم قشنگ ورز میدم 

بعد گوجه رو حلقه ای میکنم کف تابه میچینم کباب هارو هم روش میچینم اندازه نصف استکان کمترم اب میریزم دورش چندتا فلفل دلمه هم روش میذارم 

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
2706