2726
عنوان

چشمم درد میکنه

88 بازدید | 13 پست

خواب بودم وقتی شوهرم منو از خواب بیدار کرد احساس کردم تو چشمم چیزی رفته ولی الان هم یه چیزی تو چشمم میخله هم دردش زیاد شده الانم خیلی درد میکنه انگار یه چیزی توش گیره شوهرمم زیاد نگاه کرد میگه اصلا توش چیزی نیست لطفا اگه کسی چیزی میدونه حتما بگه چون خیلی اذیتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شاید گل مژه زده؟

چند قطره چای سرد شده بچکون یا اگه عسلل طبیعی داری یه کوچولو بریز توش.میسوزی ولی عالیه

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
شاید گل مژه زده؟ چند قطره چای سرد شده بچکون یا اگه عسلل طبیعی داری یه کوچولو بریز توش.میسوزی ولی عا ...

یعنی عسل خالی توش بریزم خوب میشه اخه انگار یه چیزی توی چشمم سنگینی و میخله راحت نیستم کم کم هم در میکنه

یعنی عسل خالی توش بریزم خوب میشه اخه انگار یه چیزی توی چشمم سنگینی و میخله راحت نیستم کم کم هم در می ...

من عسل میریزم درهمچین مواقعی.اگه کثیفی هم توش باشه با چای یا عسل از بین میره چون میسوزه پشتش کلی اشک از چشمات میره همین اشک کارتو راه میندازه

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
من عسل میریزم درهمچین مواقعی.اگه کثیفی هم توش باشه با چای یا عسل از بین میره چون میسوزه پشتش کلی اشک ...

تشکر امیدوارم جواب بده الان میریم یکم عسل میندازم اگه جواب گرفتم میگم 

تشکر امیدوارم جواب بده الان میریم یکم عسل میندازم اگه جواب گرفتم میگم 

انشالله که شفاست.ولی منو نفرین نکنیا چون خیلی میسوزی.خداکنه همون لحظه خوب شی نازنینم

شوهرم نمیزاره عسل بریزم 

میترسه اذیت شی.حداقل چایی بریز