2703
2553
عنوان

مامانا...باردارا..بیایین لطفا

118 بازدید | 16 پست

سلام دوستان خسته نباشید هفته سی ودوبارداری هستم وتوادرارم مقداری پروتیین دفع میکنم وفشارخونمم بالامیره چیکارکنم فشارم بالانره تاخدایی نکرده زایمان زودرس نگیرم😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکترت بهت چیزی نگفته من هفته اخر اینجوری شدم دیگه بچه رو داوردن  ولی دارو داره حتما دکترت بهت ...

نه داروندادفقط گفت استرس نداشته باشوکم نمک بخورومایعات فراوون حالارعایت میکنم امابازم سرم سنگینه وفشارم یکم بالا

2456
نه داروندادفقط گفت استرس نداشته باشوکم نمک بخورومایعات فراوون حالارعایت میکنم امابازم سرم سنگینه وفش ...

اصلا استرس نگیر تورو خدا منم استرس زایمانو پرخوزی به اون روز انداخت

اگه بد حال بودی بهت حتما دارو میداد نگران نباش

حتما نمک‌حذف کن مایعات زیادم‌ بخور 

غداهاتم سعی کن ابپز باشه راه هم زیاد برو پیاده روی اروم 

اصلا استرس نگیر تورو خدا منم استرس زایمانو پرخوزی به اون روز انداخت اگه بد حال بودی بهت حتما دارو م ...

مرسی عزیزم...آره ازوقتی که فهمیدم پروتیین دفع میکنم خیلی استرس گرفتم سعی میکنم خودم وکنترل کنم وآروم باشم امانمیتونم....مرسی که جواب دادی

مرسی عزیزم...آره ازوقتی که فهمیدم پروتیین دفع میکنم خیلی استرس گرفتم سعی میکنم خودم وکنترل کنم وآروم ...

قربانت خیلی  ارامشتو حفظ کن انشالله این چند هفته پایانی هم‌بخیر میگذره و نینی تو بغل میکنی🤩🤩😍😍😍

2714
توروخدااسترس نگیرتو😱😱یه نوع نشانه مسمومیت بارداری هست....تاریخ احتمالیت کی میشه شما

نه استرس ک نه میخوام ببینم علائمت چیه..سونو زده ۳ مهر اما دکترم گفت از ۲۰ شهریور به بعد امکان زایمانم هس

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
نه استرس ک نه میخوام ببینم علائمت چیه..سونو زده ۳ مهر اما دکترم گفت از ۲۰ شهریور به بعد امکان زایمان ...

اهههه منم سه مهرتاریخ احتمالیمه😍😍انشالله نی نی هردوتامون ت این اوضاع کرونابه سلامت به دنیابیان....هیچ علایم خاصی ندارم فقط فشارم میره بالا...ازهمین الان نمکتوخییلی کم کن من رعایت نمیکردم حالااین شدتازه خیلی پرخورهم بودم الان حالاتاآخربایدبی نمک وبخورنمیروباهزارجوراسترس باشم تانی نی بیاد

اهههه منم سه مهرتاریخ احتمالیمه😍😍انشالله نی نی هردوتامون ت این اوضاع کرونابه سلامت به دنیابیان.... ...

منم خیییلی پر خورم اما یه روز در میون یه هندونه رو تنهایی میخورمو آبم زیااااد.نمکم میخورم خیلی.اتفاقا تصمیم گرفتم نمک نخورم دیگه‌.از فردام میخوام خاکشیر و شروع کنم.وای اره ایشالا بچه هامون سالم بیان بغلمون😍تو ترش نمیکنی زیاد؟چند روزه هم ترش میکنم هم تکونای بچم کم شده بچه ها میگن جاش تنگه

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
منم خیییلی پر خورم اما یه روز در میون یه هندونه رو تنهایی میخورمو آبم زیااااد.نمکم میخورم خیلی.اتفاق ...

وااای منکه معدم افتضاح اذیتم میکنه ازترش گذشته افتضاح میسوزه خخخخ منم ویارشدیدبه هندونه دارم نکنه بچه توهم پسره😍وای نه عزیزم به خاطخودت ونی نیت شده خودتوکنترل کن هندونه خوبه اتفاقاامابرنج ونمک وایناروخیلی محدودکن شبهاهم غذای سبک بخورکمترترش میکنی ببسترمیوه بخورتاغذا

وااای منکه معدم افتضاح اذیتم میکنه ازترش گذشته افتضاح میسوزه خخخخ منم ویارشدیدبه هندونه دارم نکنه بچ ...

اخه‌ گشنم میشه غذا نخورم.مثه گاو میخورم😁نه بچم دخملههه😍من دوغم خیییلی میخورم.شیر و ماست و میومم اندازه س خرما چایی م میخورم.کلا همه چی میخورم بدخور نیستم خداروشکر. برنجم یه وعده رو میخورم

2706