2726
عنوان

اخرین smsای (تو واتساپ و تل و اینستا هم قبوله)که ب گوشیتون اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داخل بعضی از شهرا بله مجوز دادن  ولی اصفهان تا اخر محرم و صفر ممنوع شد و مجوز نمیدن به هیچ عنو ...

تعزیه خوانسار و اصفهان خیلی قشنگه

البته منم فیلماشونو دیدم قسمت نشده از نزدیک ببینم

ولی میرم برغان کرج از نزدیک میبینم😉😉

آسیب چجوری وارد شده خواهر؟

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728

سگ توش 🐕

نمیشه عکس بزارم😂

گفت زحمت بکش یه شربت درست کن گفتم چشم گفت بی بلا 

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
تعزیه خوانسار و اصفهان خیلی قشنگه البته منم فیلماشونو دیدم قسمت نشده از نزدیک ببینم ولی میرم برغان ...

من اندازه موها سرم تعزیه دیدم از نزدیک 

خوانسارم هر سال میریم 😂

ببین تعزیه یسری اصول و چهارچوب داره مثلا یه تعزیه خوان میاد به جای شعر های اصیل تعزیه یسری نوحه یا روضه وارد تعزیه میکنه و به مرور این روضه ها جای اشعار اصلی رو میگیرن این خودش یه اسیب بزرگ به شاکله تعزیس 

یا مثلا ترومپتیست تعزیه به جای نواختن مارش های اصیل تعزیه میاد نوت ها و مارش های ترکی میزنه اینم یه نوع اسیبه و ...

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2706