2410
2553
عنوان

من چرا خواستگار ندارم😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1067 بازدید | 73 پست
منم دکتره 😓😐😐😐😐

خخخح جدی میگی؟چه جالب، آره عزیزم،سوادشون بخوره تو سرشون،بلد نیستن با زنشون چجور رفتارکنن،من ازش 12سال کوچیکترم،گاهی میگم شاید بخاطر همینه،اون هیجان و ذوقی که من دارم رونداره

اگرنظرت مخالفه منه ریپ نزن💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ینی الان دیر نشده برا ما؟ 😔 اخه من دوستام یکی یکی دارن ازدواج میکنن. تو دوس داری چندسالگی ازدواج کن ...

نه بابا چه دیری من دوستامم مجردن تو من بعد 25 سال دوست دارم عزیزم تو دوستی ام دعوا اینا هس تازه دوست بودن دقیقا قسمت خوش و مثبت ازدواجه ولی ازدواج پر مسئولیته سطحی نگاه نکن میتونی این همه مسئولیت قبول کنی میتونی مشکلاتو حل کنی من که نمیتونم اصلا اون پختگیو ندارم چرا به درس خوندنو کار کردن فکر نمیکنی تلاش کن به هویت خودت دست پیدا کنی تا با یه پسر ادم حسابی زدواج کنی😎

2714
خصوصی پیام بدین لطفا.راهنماییتون میکنم.اینجا رو ممکنه نتونم چک کنم دوست خوبم🌺

عزیزم من به شما درخواست دوستی دادم ولی قبول نکردین هنوز.. قبل اینکه قبول کنی نمیشه پیام داد🌹

عزیزم من به شما درخواست دوستی دادم ولی قبول نکردین هنوز.. قبل اینکه قبول کنی نمیشه پیام داد🌹

دوست خوبم از وقتی من این پیام رو دادم ۱۰,۱۵ نفر درخواست دادن همه رو قبول کردم.اتفاقا درخواست شما یه نفر برای من نیومد!

باید ی جایی باشی که پسرا ببیننت

یا دانشگاه 

یا سرکار

یا کوه بری

یا بری توی هلال احمر یا...

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻