2733
2734

بگید بهتریناتونو چ ایرانی چ خارجی موضوعشم بگید مثلا عشقی بوده ترسناک بوده درام بوده اجتماعی بوده اکشن بوده یاچی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
همشو بده

_کارتون اینا همه چی دیدم اما هنوزم این کارتون رو نگاه میکنم حنا دختر در مزرعه _بچه های آسمان _ فاجعه در فرودگاه_-نیمکت گرم کن ها-وزیر کوتوه-بازی ۱-غار نشینان-زندان-فرار از زندان_جنگ جهانی زد-راه رفتن مردگان_زانبی ها_من پلیس نیستم_ترمینال_ای برادر کجایی- بعد از خواندن سوزان-سیاره مرخ_هزار پا_به وقت خماری_نقشه فرار-شکار استخون_سریعتر- بانوی خانه ی خاکستر__نقشه بازی_لئون_رستگاری در شاوشنگ-پرواز خیالی_سن آندریاس-ویکتور و راز قصر کروکودیل_کارآموز_ تعقیب کوبنده_نظم و قانون_جدال های زندگی کیت - خارج از دید - مسابقه با مرگ -نابغه_هنوز نرسیدیم-زندگی ادلاین_یاغی دشت_وقت نمایش- گروه آ- مرد قد بلند-سکوت بره ها-به تو اعتماد دارم-حصارها_توطعه اشلون-لحظات به یاد ماندنی_زندگی ابدی_ترش و شیرین_گاهی خوشی گاهی غم-یتیم خانه_شکار_از تاریکی نترس_مریخی-پسر بچه ای با دوچرخه_اسباب بازی های زمان_مومیایی ۳-۲-۱-پلیس بازی-ساخت امریکا_۱۴۰۸_پلیس بازی-شهر-بند باز-کار گزار-خودپرداز-لیور تویست-یاغی یک-ورود-انفجار۳-مرد آفتابی-چهره خوان-مگ-راز خانواده ماربون-سه احمق-سرزمین فردا-من عصبانی نیستم-لونه ی زنبود-بچه مهندس-سرقت هنری-تگزاس-اژدهاپیت-پسر کاراته باز-نهنگ ازاد- نهنگ آزاد ۲-نهنگ ازاد ۳-لگد زنان و جیغ کشان-فرار نیمه شب-جک غول کش-مجعزه برن-احمق و احمقتر۲-فراتر از سرعت-پلیس مخفیه-پلیس مخفیه ۲-غول بزرگ مهربان-افسانه ی نارنا قسمت 1-2-3-نبرد خرگوشها-مرد عنکبوتی بازگشت به خانه-هیولای نفتی-احمق و حقمق تر ۱-احمق و احمق تر ۲-رویای صعود-ساعت شلوغی (۱)-ساعت شلوغی (۲)- ساعت شلوغی (۳)-برهوت اسماک- فرا تر از سرعت-زندگی- دوری و بازگشت-درست شبیه پدرم_فرود۱_نبربااتش_دل_خزنده_اتفاقات عجب و غریب_کونگ ، جزیره یه گمشده_کلمبوس_تگزاس_هیولا_ رباعی_راز _ فراموش _در جست و جوی خوشبختی_مستربین در تعطیلات
_برق اسا_ بالن_زبان عشق  _قبول میکنم_جودا و اکبر_ملال_ مسافران_ حرمانه اسپنسر_مردانگی ۱و۲_جنگ ستارگان :خیزش اسکای واکر_(انتقام جویان :جنگ ابدیت _انتقام جویان :پایان بازی_انتقام جویان :عصرالتران_ انتقام جویان _کاپیتان آمریکا:جنگ داخلی _کاپیتان آمریکا :سرباز زمستان _کاپیتان امریکا:اولین انتقام جو_تور :جهان تیره_مرد پولادین _محافظین کهکشان های ۱و۲_ پلنگ سیاه_لینگ  عدالت_کاپیتان مارول_ ددپول ۱و۲_مردان ایکس :ققنوس سیاه_ جنگ ستارگان آخرین جدای_مرد آهنی ۱و۲و۳_سرباز جو :خیزش کبری_مرد عنکبوتی دور از خانه _مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۱و۲و۳_مرد عنکبوتی بازگشت به خانه_مرد مورچه ای و زنبورک_مرد مورچه ای_ونوم_ همین این فیلم های که تو برانتز گذاشتم یه نوع سریال هستن چه اکشنن)_(حاشیه اقیانوس آرام ۱_۲_بامبلبی_ترانیسفورمرز۱_ترانسفورمرز :عصر انقراض۲ _ترانسفورمرز :نیمه تاریک ماه ۳_ ترانسفورمرز:آخرین شوالیه _همین این پرانتزیا به نوع سریال اکشن هستن) _گرگ و میشه همه قسمت هاش ..._پودر طلا_جاسوس من_پسران بد همه قسمت هاش..._رجب ایودیک ۶_مطرب_چاقو کشی_اسلحه های اکیمبو_زهرمار_سرگذشت یک سگ_سامورایی در برلین_قانون مورفی_روزی روزگاری در هالیود _استوبر❌_شغل پر خطر_رحمان ۱۴۰۰_ زندانی ها _پارادایس_استن و اولی_کاروان_تبریک_سکسکه _مارموز _خجالت نکش_چهار اصفهانی در بغداد_برق اسا_هوش مصنوعی_صاعقه سیاه_عملیات خاص_خوب بد زشت_موش زبل_ فاصله_قهرمانان شرور نیستن_

2706