2410
2553
انشا...همیشه خوب و خوش باشید با همدیگه😍👌👌👌👌دم شوهر مهربونت گرم

فداتشم من همچنین عزیزدلم ،تو فکرتم ایشالا خونه خوب گیرت میاد بعدش بهم بگو😘

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فكر كنم نسبت به غرب مناسب تره

الان جاها خوب تهران یکیه قیمتا

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
صاحب خونم حق داره   فک کن یه خونه توش نشستی یه خونه هم منبع درامدته  مرغ و گوشت و ب ...

همه صاحب خونه ها هم که منبع در امدشون نیست بعضیا چند واحد ساختن فقط برای همین کار حالا وضعشونم توپ ولی رحم ندارن روز به روزم حریص تر میشن 

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
2720
چی بگم والا تو بد مملکتی به دنیا اومدیم من خودم از بچگی کار و تلاش کردم بدون ولخرجی ولی چه فایده& ...

دقیقااا تا عمر داشتیم درس خوندیم حالام این ایندمونه

به نظر من بیا پایین حالا نه اسلامشهر یه جایی که نخواهی سه تومن بدی اجاره تا میتونی رهنو ببر بالا وال ...

درامد و زحمت بیشتر زندگی با منه دوس دارم حداقل تو خونه ای زندگی کنم که ارامش داشته باشم ،نمیتونم یهو برم یک منطقه دور از همه ی دوستا و آشناها ، ورزشم ،کلا سیستم زندگیم بهم میریزه

آره بابا ما امسال میخولستیم ۳۰ بذاریم روش صاحبخونه قبول نکرد تازه این ۳۰ تومنم ۱۵ وام بود ۱۵ تو دو ...

ما اصلا پس انداز نميتونيم بكنيم باورت ميشه؟؟!!!

تازگيا تلويزيونمون خراب شده بچم حوصلش سر ميره

جرعت نميكنم بگم بريم يه تي وي دست دوم بخريم

تورو خداااااااا لايك نكنين
2714
ستارخان بغلش نیس ی ساعت رفت و امدشه بعدم ده ساعت سرکاره بعدم دوساعتم ترافیک کی غذا بخوره کی استراحت ...

انشالله خدا به هممون کمک کنه تو این گرونی همه دنبال کار هستن دنبال این که یه لقمه نون در بیارن هیچکس زندگی نمیکنه شوهر خودم شب انقدر خسته هست که همش خوابه یه جمعه هم که خونه هست دوست داره فقط پای تلوزیون باشه زندگی برامون لذتی نداره دیگه ولی باید بسازیم و تحمل کنیم بیچاره نسل بعد

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
همه صاحب خونه ها هم که منبع در امدشون نیست بعضیا چند واحد ساختن فقط برای همین کار حالا وضعشونم توپ و ...

اونا هم با آهن و سيمان سر به فلك كشيده ساختن هزينه نكردن كه در راه خدا بدن 

اين خانه از پايه خراب است همه از گروني دارن ضرر ميكنن

درامد و زحمت بیشتر زندگی با منه دوس دارم حداقل تو خونه ای زندگی کنم که ارامش داشته باشم ،نمیتونم یهو ...

ميفهممت ميفهمممت شدددددددديددددددد

ولي بايد همسرت با مادرش و خواهر برادراش صحبت كنه

مادرشوهره منم پريروز بهم گفت ب اقاجون گفتم زمينارو فروخت ب شماها هيچي نديد تنبلتر ميشين 😰

تورو خداااااااا لايك نكنين
انشالله خدا به هممون کمک کنه تو این گرونی همه دنبال کار هستن دنبال این که یه لقمه نون در بیارن هیچکس ...

دقیقاااا خدا خودش رحم کنه بهمون

٥٠ تومن وام وديعه مسكن ميدن برو سراغش ببين شرايطش چطوريه

به ما تعلق نمیگیره باید درامد ثابت داشته باشی رفتم داخل سایتش ثبت نام کنم گفت به شما تعلق نمیگیره

ميفهممت ميفهمممت شدددددددديددددددد ولي بايد همسرت با مادرش و خواهر برادراش صحبت كنه مادرشوهره منم ...

میگفتی پسر خودت باید بیشتر کار کنه هرطور راحتی🤪

2706