2737
2734
عنوان

عکس رنگی ...

261 بازدید | 39 پست

من یکسال پیش یه سقط داشتم الانم پنج ماهه تو اقدامم باردار نشدم ، خودم به دکتر اصرار کردم عکس رنگی برام نوشت ، اگه این ماه هم پریود شدم باید برم انجام بدم ، بچه ها به نظرتون ضرری نداره انجام بدم ؟ اگه چسبندگی چیزی باشه حل میشه من بیشتر به این امید میخوام انجام بدم ، اگه چیزی میدونید و انجام دادین لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

اره تا حدود زیادی تو باز شدن لوله ها موثره نمیترسی ؟منم باید بدم اما خیلی میترسم

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔

من انجام دادم ضرری نداشت

اتفاقا خوبه اگه چسبندگی داشته باشی هم برطرف میشه و احتمال بارداری میره بالا 

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره تا حدود زیادی تو باز شدن لوله ها موثره نمیترسی ؟منم باید بدم اما خیلی میترسم

والا من که انجام دادم درد و ترس خاصی نداشت

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
2731
والا من که انجام دادم درد و ترس خاصی نداشت

خیلی درد داره؟

خونریزی چطور

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔

من برای اینکه باردار بشم حاضرم دردشو تحمل کنم عزیزم ، عیب نداره به دردش میارزه ، تو هم نترس ایشالا بعدش باردار میشیم ، آخه من پریودی منظم دارم همسرم آز داده ، دیگه واقعا نمیدونم چرا نتیجه نمیگیرم ،

شما چند وقته اقدامی ؟ چطور شد دکتر براتون نوشت ، دکتر من با اصرار فراوان من نوشت میگفت تو مشکل نداری قبلا باردار شدی هر چه من گفتم بابا سقط داشتم شاید چسبندگی داشته باشم قبول نمیکرد 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
من انجام دادم ضرری نداشت اتفاقا خوبه اگه چسبندگی داشته باشی هم برطرف میشه و احتمال بارداری میره بال ...

شما چطور شد دکتر براتون نوشت ، من چون خودم اصرار کردم میترسم ضرر داشته باشه ، 

میتونم بپرسم چند وقت بعدش باردار شدی ؟ تیکر بارداری داری آخه 😻

2738
منم پارسال انجام دادم اما ماه بعدم دوباره انجام میدم بعد میرم ای یو ای 

آخی ایشالا که مادر میشی عزیزم 🙏🏻💞 

درد نداشت ؟ چقدر طول کشید ؟ 

خیلی درد داره؟ خونریزی چطور

نه اصلا درد پریود و دل درد از اون بیشتره،یه درد خیلی کم داره که اونم واسه اینه که اگه لوله بسته باشه موقع باز شدن حس میکنی

من که خونریزی نداشتم 

اما بعضیا دارن

من برای اینکه باردار بشم حاضرم دردشو تحمل کنم عزیزم ، عیب نداره به دردش میارزه ، تو هم نترس ایشالا ب ...

من ۷ سال پیش یه ۶ماهو نیمه زایمان سقط داشتم پسرم زنده و سالم به علت پارگی کیسه اب متولد شدو فوت شد هنونجا ..

الان ۳ ساله میخام نمیشه خیلی ناراحتم رفتم مرکز ناباروری اونجا برام نوشت اخه آز همسرم خوب بود خودم خفیف تنبلی دارم حالا این ماه اکر پر شدم که ان شاا.. نشم 😭😭میرم چاره ای ندارم

شما چطور شد دکتر براتون نوشت ، من چون خودم اصرار کردم میترسم ضرر داشته باشه ،  میتونم بپرسم چن ...

من خودم از دکتر خواستم بنویسه چون حدود ۱۸ ماه بود اقدام بودم 

دی ماه انجام دادم فروردین هم حامله شدم

نه نترس ضرر نداره فقط بعدش حواست باشه قرص عفونت بخوری 

آخی ایشالا که مادر میشی عزیزم 🙏🏻💞  درد نداشت ؟ چقدر طول کشید ؟

ایشالا عزیزم درد داره اما انقد زیاد نبود که نشه تحمل کرد مسکن و شیاف استفاده کن قبلش نزدیک ۵ دقیقه شایدم کمتر طول کشید اما تنها نرو همراه ببری بهتر 

من ۷ سال پیش یه ۶ماهو نیمه زایمان سقط داشتم پسرم زنده و سالم به علت پارگی کیسه اب متولد شدو فوت شد ه ...

الهی بمیرم برات میدونم سخته ، درکت میکنم چون منم سقط داشتم البته هفت هفته ، ولی بازم جای خالیشو حس میکردم ، ایشالا به زودی مادر میشی ، منم مثل شما همسرم ماه قبل آز داد مشکلی نداشت ، دیگه منم ماه بعد میرم کلینیک دیگه واقعا تحمل ندارم هر ماه کارم شده گریه و انتظار .... 

الهی بمیرم برات میدونم سخته ، درکت میکنم چون منم سقط داشتم البته هفت هفته ، ولی بازم جای خالیشو حس م ...

الهی بگردم عزیزم تو برا من دعا کن من برا تو ..

منم اوضاع روحیم خرابه با هرچیزی مریوط به بچه اشکم در میاد کاش خدا بخاد برامون به بهترین شکلش😭😭

2706