2733
2734
عنوان

گوشت

181 بازدید | 20 پست

سلام دوستان من کرج زندگی میکنم 

چندروز پیش رفتم گوشت بگیرم گفتم راسته گوساله بدید بدون چربی بعد گوشتهای منجمد ایرانی و تو میترین دیدم فکر کنم ۷۰ و خورده ای کیلوییگفتم یدونه ازین بگیرم ببینم چیه

اوردم خونه یخش زود اب شد تیکه کردم با بدبختی سفت بود گفتم چاقوم کند شده لابد

چرخ نشد بردم خونه دوستم چرخ شد گفتم تیغه چرخگوشت کنده حتما

دوبار غذا درست کردم اولی سرخ کردم روی برنج دادم با سیب زمینی سرخ شده و گوجه سرخ شده دخترم و همسرم نتونیتن بخورن دومی کتلت بازم دخترم لب نزد 

گفتم چون یبار چرخ کردم حتما درشته اینطوره امشب تو غذاساز با میاز میکس کردم کوفته های قلقلی نثل کباب درست کردم لیپوی تازه گوجه سرخ کردم کنارش روغن زیتون زدم کره زدم فلفل زدم یه بوی خاصی میداد

بعد یدونه با قاشق اومدم نصف کنم دیدم نمیشه عینا پاک کن بود 

کته رو کره ایکردم برای همیرم کشیدم دوتا قلقلی رو برنجش گذاشتم منتظر شدم

سرشو تکون داد گفت من دوست دارم بیشتر بپزه

طفلی فکر کرد واسه پختنه

دخترم ک از اول گفت نمیخورم فکر کنم دفعه قبل زده شد از گوشت

خلاصه ماست اوردم و اونهمه کباب و گذاشتم کنار گفتم نخورید

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

اصلا اونا قابل اطمینان نیستن

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلم خواستتتت

♥فقط یک صلوات♥یا بیشتر♥برام بفرست♥برای حاجت رواییم♥یـــــــا♥دعام کن♥برای♥حاجت رواییم♥آهای♥آهای تویی که داری برام صلوات میفرستی و دعا میکنی♥ایشالله حاجت روا بشی♥ممنون از تو♥اگه دوست داشتی♥این متن رو یک بار یا بیشتر بخون♥اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥ممنون که امضامو خوندی♥

برنج و با ماست خوردیم

گغذا رو بردم برای گربه ها تو کوچه ظرف اب و غذاشون براهه همیشه

خواستم بگم عزیزان اگر گوشت میخرید از جای مطمئن بخرید و اگر کمتر خریدید ولی تازه و مطمئن باشه

فکر کنم گوشت خیلی پیر ماده بود

یا چمیدونم خدانکرده شاید لصلا گوشت گاو نبود

چسب داشت گفتم واسه مولینکس کردم ولسه اونه

حالم بده تهوع دارم از فکرش 

همرو میریزم برای گربه ها

نمیخوریم بکسی هم نمیدم چون شک دارم مجاز باشه

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

اون هفتاد تومنو ادم بده کمتر گوشت بگیره بهتره تا اونا رو بگیره .دیگه برات تجربه شده گلم 

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2738
دلم خواستتتت

نخواد لطفا

اون هفتاد تومنو ادم بده کمتر گوشت بگیره بهتره تا اونا رو بگیره .دیگه برات تجربه شده گلم 

دقیقا یک کیلو بیشتر بود 

تو بسته وکیوم شده بود اینطور ک میشد سرپا گذاشتش کاش مارکشو یادم بود حتما میرم میبینم و تاپیک می زنم

بچه ها حالم بده گفتم بهمسرم تا یماه گوشت هبری نیست من نمیتونم دست بزنم چه برسه بخورم

خدایا چرا بهم رحم نمیکنیم

دوبار گذشته از جاییکه خیلی همیشه مرغ خوب میده سینه مرغ گرفتم بو میداد

نخواد لطفا

الان میزنم تو دهن معدم

♥فقط یک صلوات♥یا بیشتر♥برام بفرست♥برای حاجت رواییم♥یـــــــا♥دعام کن♥برای♥حاجت رواییم♥آهای♥آهای تویی که داری برام صلوات میفرستی و دعا میکنی♥ایشالله حاجت روا بشی♥ممنون از تو♥اگه دوست داشتی♥این متن رو یک بار یا بیشتر بخون♥اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥ممنون که امضامو خوندی♥
2706