2726
عنوان

دلم گرفته

192 بازدید | 20 پست

امشب خیلی دلم گرفته گرفته دحساس میکنم تنها ترین مجود رو زمینم و هیچکسو ندارم نه خونوادم میخانم نه هیچ دوستی دارم خودم تنهای تنها بدون هیچ هم صحتی تنها همدمم اهنگه اهنگ اهنگ انگ همش تو اتاقم تنها میشینم و دلم میخاد با یکی صحبت کنم اما هیچکس رو ندارم هیچکس شاید خدا منو فراموش کرده شاید ی روز خوب بیاد 

شکست خورده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا هیچوقت بنده تنها و غریبش رو فراموش نمی کنه ما هم از این تنهایی ها زیاد کشیدیم ولی توکلموت به خدا .. یاد هم گرفتم با گسی بحز خدا حرف نزنم

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2728

عزیزم سعی کن با یه فعالیت مفید که بهش علاقه داری سرتو گرم کنی

درکت میکنم

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::

منم همینطور خیلی افسردم هر چی دورو بر شلوغ تر آدم تنهاتر با شوهرم دوشبه دعوا داریم ی لحظه آرامش ندارم احساس میکنم تنهاترین موجود روی زمینم

امیدوارم به همه خواسته هاتون برسین*اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم*

منم امروز خیلی ناراحت شدم و بابای عوضیم مثل همیشه رو اعصابم راه رفت. امیدوارم خدا نبخشتش

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
چکار کنم خدا صدامو بشنوه

خدا همیشه صدا بنده هاشو میشنوه این ماییم که نمیشنویم صداشو .. ما همیشه فکر میکنیم خدا از بالا میبینه مارو ولی درواقع اون از درون ماست اوت درون ما ریشه داره نگران نباش باهاش حرف بزن شاید جوابتو نده ولی دست خدا پنهونه یه جوری میرسونه

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
منم امروز خیلی ناراحت شدم و بابای عوضیم مثل همیشه رو اعصابم راه رفت. امیدوارم خدا نبخشتش

منم خیلی با خونوادم مشکل دارم قشنگ انگار از تو خیابون پیدام کردن همش بم میگن تو چرا همش ور دل مایی چرا شوهر نمیکنی

شکست خورده
2706