2410
2553
عنوان

اگه خواستگاری داشته باشید که

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 77 پست

اگ پسره دوسم داشت میگفتم آره ولی اگ دوسم نداشت فوقش تا دوهفته زار میزدم بعد اوکی میشدم دیگ ..منم فردا قراره برم آزمایش بدم ی هفتس نامزدم با اینکه پدربزرگم و داییم مخالفن ولی با دلایل غیرمنطقی ...چون دوسم داره و دوسش دارم قبولش کردم ...از اون موقعیت های خیلی بهتری هم پیش میومد واسم مطمئنم

داداشش ربطب نداره مثلا داماد ما خیلی بده و دارن طلاق میگیرن اما برادر دامادمون برعکسه و خیلی خوبه 

اخلاق مادر هم اگه بچه ننه نباشه طرف مهم نیست 

اگه میشه برای ارامش من و مادرم یه صلوات بفرستید 🌹❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه نشون داده خانواده ای که مردم بگن خوب نیستن نود درصد حرفشون درسته بنظرم عجله نکن ازدواج خیلی نیاز به تحقیق و بررسی داره 

چهدروغبزرگی ( از دل برود همان که از دیده برفت )
2456

اگه عموت انقدر رک و راست میگه با ازدواجت خودتو بدبخت نکن پس باید تردید کنی که چنین دوست داشتنی منطقی باشه ..من موقع ازدواجم همه موافق بودن و از خانواده نامزدم و خود نامزدم تعریف میکردن و همین الانش کلی باهم بحثمون میشه چه برسه به اینکه از قبل بگن خواستگاره بدردنخوره ببین گاهی دوست داشتن از روی هیجانه و منطقی نیس دو روز که رفتی تو یه زندگی که لایقش نیستی و باید عذاب بکشی صدبار خودتو نفرین میکنی که چرا این کارو کردی

من آخه نمیدونم عموم حرفاش از سر دلسوزی بوده یا چیزای دیگه

فقط خیلی چشماتو باز کنن بیشمارن زنهایی که از رو خامی  ازدواج کردن و حالا به خاطر بچه و حرف مردم دارم میسوزن و میسازن

2714
چی؟

میگم پسره اگه بخوادت اونجوری نمیگه بعد ۵_۶ماه بهم میزنیم والا پسر عاشق باشه میگه عمرا نمیزارم جدا بشی . متاسفانه شما بیشتر دوسش داری با یکی باش که پسره عاشقت باشه اینجوری حتی اگه یه روزم نخواستیش نمیزاره بری تمام سعیشو میکنه که زندگیتو بهتر کنه

اگه مادرش پیر باشه چی؟ حدود ۷۰

عزیزم من علم غیب ندارم بدونم ایشون چند سال دیگه قراره زنده باشن. عمرشون دراز،بهرحال مادر دوتا پسر و عزیز یه خانواده هستن. ولی اینجور که میگی عصبیه اگه ۴-۵ ساله باشه شکنجست

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706