2733
2734
عنوان

بیاین لطفا یکم خالی شم

200 بازدید | 24 پست

امشب واقعاخوردشدن شوهرمودیدم همیشه میگفت باورنمیکردم یعنی میشه خدا یروز ی نظری ب ما بکنه😢😢😢

من دختر روزای تنهایی..♥!!باهرعذاب تازه جنگیدم..// ازغصه فردانگوبامن..// روزای از این بدترم دیدم..!¿♥

چی شده گلم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ماماشینمونوبراعروسیمون فروختیم حالابراماشین باید رو ب اینواون بزنم شش ماهی یبار شایدبریم جایی ک دیگ هم خیلی ضروری باشه ب داداشاش رو میزنم اوناهم بابداخلاقیو...

من دختر روزای تنهایی..♥!!باهرعذاب تازه جنگیدم..// ازغصه فردانگوبامن..// روزای از این بدترم دیدم..!¿♥
2738
چی شده گلم 

حالااولین بارجلوخودم نیم ساعت پیش ب داداشش گف نمیدونی با چ لحنی گف ببرش اماخرابه گاز بزن تاخواستی بیاریش ماخودمون ماشین هرکیومیبریم موقع تحویل دادن سوختشوپرمیکنیم

بله

عزیزم خیلیا وضعیت تورو دارن. امیدوارم خدا اول بهتون سلامتی بده بعدم یه ماشین تا خیالتون راحت شه. 

ولی کار خیلی اشتباهی کردید بخاطر مجلس ... تو ادامه زندگیت هیچوقت اینجوری برای یه چیز موقت و زودگذر بخاطر چشم همچشمی یا حرف مردم آتیش به پول و سرمایه ت نزن خانوم گل. میشد با یه عقدم بری سر خونه زندگی. کجا هستن اونایی که بخاطرشون عروسی گرفتین یکیشون الان یه کمکی بهتون میکنن!

ایشالا خدا براتون درستش کنه

عزیزم 

بگردم الهی 

عصه نخور 

چیزی هم به همسرت نگو که خرد شدنش مضاعف بشه

انشالله یه ماشین خوب می خرید عزیزم

ناامید نباش

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

نگران نباش بعد هر سختی ارامشی هست خدا گرینه توکل کن به خدا

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

از این به بعد تاکسی بگیرین جایی خاستین برید

همه ساعت شبانه روزم هستن

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
2706