2726
عنوان

شما روزا با بچه هاتون چکار میکنین؟

811 بازدید | 69 پست

پسر من۹سالشه.عصرا کلافه و عصبی میشه.

مثلا تا عصر برنامه کودک میبینه بااسباب بازی هاش بازی میکنه با پلی استیشن بازی میکنه ی خرده با من بازی میکنه با تبلت بازی میکنه.اما عصر ساعت۷و۸واقعا از بیکاری دیوونه میشه.الانم چن روزه از پنجره میبینه ک بچه ها میان کوچه بازی میکنن میگه منم برم مثل اونا ماسک میزنم

شما چکار مبکنین با بچه هاتون؟

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا چی بگم خیلی سخته واقعا دو چرخه ای چیزی نداره ببریش تو حیاط آپارتمان بازی کنه؟

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
2728

فعلا که داره لگد میزنه منم دلم غش میکنه واسش.نمیدونم بعد که بیاد چیکار میکنه باهام

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

بزار ماسک بزنه یکم بره بیرون

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

دختر منم‌همینه منتهی من‌نوزادم دارم عصرا باباش میاد با اون سرگرم‌میشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
والا چی بگم خیلی سخته واقعا دو چرخه ای چیزی نداره ببریش تو حیاط آپارتمان بازی کنه؟

چرا اتفاقا ماهه پیش۴تومن برای خرید دوچرخه هزینه کردم اما حیاط اپارتمان کوچیکه😕

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
منمذبا دخذرم هنش بازی میکنیم هر روز حموم اب بازی ورزش میذارن دورش بگردم از من بیشتر بپر بپر میکنه ، ...

عزیزم چندسالشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

یه وقتایی بذار با ماسک بره انرژیشو بیرون از خونه تخلیه کنه.ماها بزرگیم تحمل میکنیم.اونا بچن گناه دارن.اومد خونه بره دوش بگیره

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2706