2726
عنوان

مدفوع شل نوزاد بیست و س روزه

650 بازدید | 12 پست

سلام‌خانوما .دخترم بیست و س روزشه .دو روزه مدفوع دختر کم شده و موقع مدفوع کردن ی کم آب هم با مدفوعش هست .و روزی چند باره .در ضمن بهش شربت گریپ‌میکسچر و قطره آد و بیلی ناستر بخاطر زردیش میدم .قطره کولیک ایز هم میدم بهش بخاطر اینکه گاهی موقع مدفوع زور میزنه و گریه میکنه .اما قطره و میده بیرون از دهنش .حالا نمیدونم چیکار کنم بخاطر زور زدنش دکتر بردم ک همین قطره رو داد .لطفا اگه تجربه دارید کمک کنید ممنون میشم 

پدی لاکت بده عالیه

کولیکز خیلی بدمزست

دکتر به پسر منم داد حالش بد میشد بعد عوضشکرد پدی لاکت داد عالی بود

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط قطره بیلی ناسترو قطع کن اگه جواب نگرفتیبعد کارای دیگه چون این قطره اصلا خاصیتش اینه بچه انقدر مد ...

باشه قطره رو دیگه نمیدم .ولی خیلی نگرانم یعنی اسهال نیس .اخه خوابشم خوبه بیقراریم نمیکنه غیر موقع مدفوع کردن .

شما چقد از قطره پدی لاکت میدین ب پسرتون .چند قطره ؟

من تا ۴ ماهگی به پسرم میدادم

فک کنم یک سی سی میدادم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
باشه قطره رو دیگه نمیدم .ولی خیلی نگرانم یعنی اسهال نیس .اخه خوابشم خوبه بیقراریم نمیکنه غیر موقع مد ...

خوب عادیه عزیزم آدم بزرگ هم اگه مدفوعش اسهال باشه دلپیچه داره چه برسه به این طفلک قطره پدی لاکت بده ۵ قطره داخل یخچال هم نگه دار یه تاریخ مشخصیداره از داروخونه بپرس

خوب عادیه عزیزم آدم بزرگ هم اگه مدفوعش اسهال باشه دلپیچه داره چه برسه به این طفلک قطره پدی لاکت بده ...

ممنون از راهنماییتون .خیلی نگران بودم ..اخه تنها هستم‌ دکترم ک میبرم چیزی نمیگه ..بعدشم ک دخترمو اینجوری میبینم میگم نکنه خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد .یا آب بدنش کم بشه .البته ادرارشم مثل قبله خوبه .

دفع زردیشه

عده ای،(تاکید میکنم) عده ای از مبلغان دینی موجود در نی نی سایت، به حدی خودشون شخصیت بدو کریهی دارن که بیشتر دارن میشن عامل مهمی برای دین زدگی. خواهر عزیز اول شخصیت خودت رو اوکی کن بعد امر به معروف و نهی ازمنکر بکن.این آزار و اذیت ها و توهین های هیستریک شما، نه تنها ارشاد نمیکنه بلکه حس نفرت بوجود میاره. خودتون که آدم های محبوب و باشخصیت و انسااانی باشید، ناخواسته موجب امر به معروف و نهی از منکر میشویدددد.......