2726
عنوان

به نظرتون دختره دیونس🤔

1047 بازدید | 38 پست

سلام ببخشید یه سوال برام پیش اونده یه خانم تو فامیلمونه که سه ساله ازدواج کرده چون پدرمادرش دستش خالی بوده و هنوز جهاز ابجیش تکمیل نشده بوده از اونورم پسره راهش دور بوده و واقعا عاشق هم بودن به خانوادش اجازه میده چندسال بعد جهازشو بدن دختره سه ساله تاحالا حرفی نزده با اینکه بچشم به دنیا اومده با پسره تو یه خونه ۴۰ متری زندگی میکنی خیلی با پسره سازگاره و هواشو داره و تو این سه سال تا حالا کسی نفهمیده قهر کردن یا نه خیلیم خودداره  با خانواده شوهرشم مثل خانواده خودش رفتار میکنه بی ریاس و کلا تو فامیل همه تعریفشو میکنن ‌...تازه از آخر امسال خانوادش میخان بهش جهاز بدن....دختره خوشگلو با فرهنگیم هست

امروز منو خیلی برد تو فکر به نظرتون دختره یا خیلی سادس یا چی😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نگاهش به زندگی با نگاه تو به زندگی متفاوته همین

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

عزیزم سادس شوهرشو دوست داره به معنای واقعی ام زن زندگی  تو زندگی همیشه پایین بالا وجود داره  و ایشونم داره صبوری می کنه  داره می فهمونه که من واقعا با همه شرایط کنار میام   البته این هم تائید نمی کنم زیادی مهربانانه ام خوب نیست  بالاخره یه جا باید زندگیشون متحول شه

دختره دیوونه نیست خونوادش ارزش قایل نیستن واسه دخترشون. جهاز میخواد چیکار الانم بااین گرونیحداقل پول میدادن بهش همون زمان راحت ترزندگی کنه الان دیگه مسخره ست جهیز بدن الانم پولشو بدن

چه خونواده خوبی بعد ۳سال زندگی و یه بچه بازم دارن لطف میکنن و جهاز میون اونم تو این گرونی.

چه ایرادی داره لطفشونو میرسونن.

دخترشونم دیوونه نیست عاشق واقعیه و همچنین همسرش مرد خیلی خوبیه ک زندگیو تو مادیات و چشم و هم چشمی ندیدن

خدای مهربون شکرت😍
2706