2726
عنوان

ذخیره تخمدانم خیلی کمه

223 بازدید | 30 پست

سلام خانوما توروخدا راهنماییم کنید من بیست و شش سالمه ولی ذخیره تخمدانم خیلی کمه زیر یکه.شوهرم تنبلی بیضه داره و اسپرماش همه غیرنرماله دوبار ای وی اف  ناموفق داشتم حالاتعریف دکتر نصر رو خیلی شنیدم میخوام برم پیشش بنظرتون به ما امیدی هست یا میگه اهدایی؟؟؟؟

نصر عالیه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

به نظرم اهدایی بگیر تا زحماتت بی هدر نره و خوب پیش می ره برات

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو هنوز خیلی وقت داری ، سعی کن با آرامش بدون استرس ، با ورزش و تغذیه یه مدت پیش بری ، اگه خواستی داستان نازایی من رو که امشب نوشتم برای کاربرها بخون، زود ناامید نشو، آخرین شانست رو همین اول امتحان نکن

تو هنوز خیلی وقت داری ، سعی کن با آرامش بدون استرس ، با ورزش و تغذیه یه مدت پیش بری ، اگه خواستی داس ...

باشه توکل به خدا برام دعا کنید اخه درسته سنم زیاد نیست ولی تخمدانام درحد یه زن چهل سالست😔

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4811647/داستان-نازایی-تا-بارداین  اری-من

وااااای رفتم خوندم اولش چقدر خوشحال شدم برات ولی اخرش اشک اومد تو چشمام...عزیزم خدا بزرگه بالاخره یه روزی هم در رحمت دو به روی ما همه منتظرا باز میکنه

باشه توکل به خدا برام دعا کنید اخه درسته سنم زیاد نیست ولی تخمدانام درحد یه زن چهل سالست😔

نه عزیزم، به حرفها دکتر ها گوش نده، لااقل به خودت زمان بده، یه بازه ی شش ماه تا یکسال، الان تو تا تاپیکم نوشتم اینارو، تغذیه ات رو درست کن، بادکش تخمدان انجام بده ، طب سوزنی برو، پیاده روی تند و یه سری ویتامینها هست برای تقویت تخمک، اول این کارها رو تو یه مدت انجام بده،از همین اول انرژیت رو نذار رو پروسه ای که پر از استرس و البته پر از هزینه های سرسام آوره، یه کم به خودت برس و شاد باش

نه عزیزم، به حرفها دکتر ها گوش نده، لااقل به خودت زمان بده، یه بازه ی شش ماه تا یکسال، الان تو تا تا ...

باشه خودمم اصلا نمیتونم با اهدایی کنار بیام فعلا تقویت میکنم خودمو فقط مشکل اینه شوهرمم مشکل داره و نمیتونیم طبیعی اقدام کنیم از طرفی هم دکترا میگن برای ای وی اف تعداد بالای تخمک خیلی مهمه

2706