2726

عاقا شاید بنظرتون مسخره باشع، من وقتی با نامزدم میچتم استیکر و اموجی استفاده نمیکنه و این باعث سوءتفاهم میشه!😐 بخدا راس میگم😓 مثلا میخواد ی شوخی کنه ک من روش حساسم ولی اموجی خنده نمیزارع منم فک میکنم منظورش جدیه ب دل میگیرم دعوامون میشه😕نمیدونم چرا آقایون اینطورین😒 من هرچی بگم کنارش ی اموجی میزارم ک حرفمو واقعا برسونم،شاید براتون خنده دار باشه ولی واقعا ب مشکل بزرگی برام تبدیل شدع،همش دعوا داریم

شمام تا حالا این مشکلو داشتین😞

" آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟ "

نامزد ندارم اما درکت میکنم مثلا من خودم یه چیز به شوخی بخوام بگم استیکر خنده میدم اگه ندم حس میکنم طرف حس میکنه که بش فوش دادم شوخی نبوده

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....

وای تازه اونایی ک استفاده میکنن نمیدونن چیو کجا باید استفادع کنن بدتر دعوا میشه😐

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ دغدغه ای داریا

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2728
نامزد ندارم اما درکت میکنم مثلا من خودم یه چیز به شوخی بخوام بگم استیکر خنده میدم اگه ندم حس میکنم ط ...

دقیقا😐👌

بیشتر تلفنی حرف بزنید کمتر چت نکنید 

دیگه خودتون باید مدیریت کنید

قرار نیست همه رو بابت میل  خودمون تغییر بدیم

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
تورااااااخدا بیا اینو ب دوس پسر من بگوووووووووو بهش بگو سر این موصوع هم بحث میشه  مال من میگه ...

وای پس همدردیم😟تو مخشون نمیرع ک

من این مشکلو با دوستام داشتم البته قبل از کنکور(😒)

بیشتر وقتا من اموجی نمیذاشتم طرف یه دفه هنگ میکرد ولی چون منو میشناخت به دل نمیگرفت

یکم بگذره اخلاقش دستت میاد منظورشو بدون اموجی هم میفهمی :)

همیشه که اینطوری نبوده قبلنا تو اس ام اس که کلا نمیشد اموجی بذاری چی😂

برای خانوم دکتر شدنم یه صلوات میفرستی منم دعا میکنم تا به چیزی که میخوای برسی😘....... شب یلدا به دنیا اومدم ولی اسمم حنانه شد😁زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرّم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد  
من وقتی ناراحتم ایموجی نمیزارم یا از این استفاره میکنم😊 بقیه موارد همیشه ته جملم استیکر میزارم شوه ...

منم وقتی ناراحتم اصن نمیتونم استفاده کنم😐میفهمه دلخورم😂

2706