2733
2734

من برای بارداریم که رفتم لباس بگیرم فروشنده ها یه سری لباسارو بهم نشون میدادن که زیپ داشت و مخصوص شیردهی هم بود

حالا چون سینه هام بزرگ شده می خوام سوتین بزرگتر بگیرم

می تواستم بدونم اون هم مدلی داره که برای شیر دهی مناسب تر باشه که بعدا هم بتونم استفاده کنم

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده

بله سوتین شیر دهی 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره سوتین شیردهی هستش

ولی اینکه بتونی بعدا استفاده کنی یا نه 

بستگی به تغییر سایزت خواهد داشت

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2728
زیپ داره یا دکمه؟ بعد میشه هم تو دوره بارداری استفاده کرد و هم تو شیردهی؟

بله غزن داره 

کلا بعده شیر دهیم میشه استفاده کرد 

بزن تو‌نت میاره

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2738
آره سوتین شیردهی هستش ولی اینکه بتونی بعدا استفاده کنی یا نه  بستگی به تغییر سایزت خواهد داشت

یعنی می گی موقع شیردهی سینه بزرگتر از اواخر بارداری می شه؟

من دکمه دارا را گرفتم تو شیردهی بدرد نمیخوره یعنی برای من که اینطور بود راحت نیست بازم اختیار با خودتونه 

خدایا اگر گاهی به جای تو درگاه دیگری را زدم ببخش مرا شرمسارم... خدا دوستت دارم 😘😍برای نی نی ام آرزوی سلامتی دارم دخترم عاشقانه دوستت دارم عشق من و بابایی. 😍همسرم و عشق اولم دوستت دارم سالم باشی همیشه 
یعنی می گی موقع شیردهی سینه بزرگتر از اواخر بارداری می شه؟

آره گلم 

بزرگتر میشه 

آخرای بارداری شیر کمی هست که همون آغوزه

بعدا که بچه شیر میخوره هی بیشتر ترشح میشه

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
سوتین شیردهی خوبه اما بعدا نمیتونی استفاده کنی چون سینه هات کوچیک میشه بعد قطع شیر

نه بعدش نمیخوام استفاده کنم

تو شیردهی می خوام و اواخر بارداریم که الانه

2706