2726

کلا خانم زیاد موفق نیست توی این رشته. 

من پدرشوهرم فیزیوتراپ هستش.40 ساله البته میگه همکارای خانوم موفق نشدن. باید زور داشته باشی قدرتی هستش.اما خوبیش اینه برای خودت مطب میزنی و مستقلی از کسی دستور نمیگیری. درآمدش هم عالیه و آینده بسیار خوبی داره و برای رفتن از ایران هم بی نظیره. دانشگاه دولتی فقط این رشته رو داره واسه همین خز نشده ولی قبولی توش هم سخته. انشالله موفق باشی. 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 
کلا خانم زیاد موفق نیست توی این رشته.  من پدرشوهرم فیزیوتراپ هستش.40 ساله البته میگه همکارای خ ...

ممنونم بابت جوابتون

منم بخاطر همین مشکل دارم ک باید زور بزنیم

اما خانوم های موفقی هستن توی این رشته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنونم بابت جوابتون منم بخاطر همین مشکل دارم ک باید زور بزنیم اما خانوم های موفقی هستن توی این رشت ...

منم دوسش دارم دانشگاه تهران حدوداي2200برميداره ميدوني اطراف چقدرميخواد؟؟؟

وفادارم به رويايي كه نيست.......................
2728

یه استادای ما میگفت خییلی کارش روحیه قوی میخواد چون تو شاخه توانبخشیه بیمارایی داری که آب از سرشون گذشته مثله سکته ای ها ومعلولا ...کلینیک زدن هم خرجش زیاده ... فوق لیسانسشم ۴ سال طول میکشه که خیلی زیاده ... ولی اینده خوبی داره ...خدارو شکر من این رشته رو انتخاب نکردم 

ممنونم بابت جوابتون منم بخاطر همین مشکل دارم ک باید زور بزنیم اما خانوم های موفقی هستن توی این رشت ...

خواهش می کنم خانم. 

آره عزیزم خانم ها هم موفق هستن اما تعدادشون از آقایون کمتره اگر واقعا علاقه داری میتونی دستیار اقا استخدام کنی و کارهای سخت رو اون اقا انجام بده.من بهت پیشنهاد میدم این رشته رو واقعا عالیه. 

اخه يه نفرخيلي ازش بدگفت تو اين تاپيك

اطلاعاتتون رو باز گسترش بدین به اینجا اکتفا نکنین ولی من خودم دو سال پیش کنکور دادم که فیزیو قبول بشم اما نشد...