2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما به نظرم روسیه الکی چیزی نمیگه،خیلی از دکترا امیدوارن،چون قبلا واکسن مرس رو هم ساخته،روسیه جز کشورای قدرتمنده،مگه اینکه خر باشه الکی با آبروی خودش بازی کنه🤔

2728

مینو محرز زر میزنه 

این همون بود ک گفت کرونا جدی نیس ماسک نمیخواد

این همون بود گفت قم قرنطینه نمیخواد

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

چون دعوا سر پوله 

اولین کشوری که واکسن بده یه سود و سرمایه ی غیر قابله باوری رو به جیب زده ، معلوم سازمان بهداشت جهانی تایید نمی کنه

اگه واقعا روسیه واکسنو بده ، شاهد واکسنه بقیه ی کشورا که مارو‌کردن موش ازمایشگاهی خواهیم بود ، پشت سر هم واکسن میدن 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

بعدم گربه دستش ب گوشت نمیرسه میگه پیف بو میده 

روسیه ک حالا ب ایران نمیده 

اول کادر درمان و نظامیای خودش

بعد کلی کشورم پیش خرید کردن

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

فقط و فقط خدا به دست توانای خودش ، دنیا رو ازاین بلا نجات بده هرچه سریعتر ان شاالله

خدایا تو بخوای میشه تو کسری از ثانیه این ویروس تو کل دنیا بی اثر بشه ،کمکمون کن🙏🏾🙏🏾🙏🏾

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
بعدم گربه دستش ب گوشت نمیرسه میگه پیف بو میده  روسیه ک حالا ب ایران نمیده  اول کادر درما ...

عزیزم. مگ الکی سازمان بهداشت چهانی مجبورشون میکنی 

ک فرمول گ. ب بقیه کشور ها هم بدن 

و همچنیم واکسن

بغدم این خبر چرت

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
فقط و فقط خدا به دست توانای خودش ، دنیا رو ازاین بلا نجات بده هرچه سریعتر ان شاالله خدایا تو بخوای ...

منم همیشه دعا میکنم،میگم کاش کار به واکسن نرسه،مثل یه سری از ویروسای خانواده کرونا این مرده شور برده هم نابود بشه

2706